Slovenky v MILANE

Možnosť nadviazania kontaktov medzi Slovákmi žijúcimi v tom istom meste či regióne

Slovenky v MILANE

Poslaťod SLAVKA » 19 Apr 2008 16:15

Ahojte baby!
Tak najdu sa nejake slovenky aj v milane?? Ja travim dost casu v MI ale aj na slovensku... Perto tam nenan ziadnych znamych a tak by som rada niekoho spoznala s kym si vyjst na kavu atd...
Ozvite sa!!!
SLAVKA

Poslaťod Jana » 19 Apr 2008 20:44

Ahojte, chceli by sme osloviť vás, ktorí žijete a pracujete v zahraničí a máte záujem o slovenské výrobky (časopisy, potraviny, drogéria/kozmetika, oblečenie, hračky, knihy, atď). V prípade záujmu o konkrétny sortiment alebo o ponukový list nás kontaktujte na e-mail adrese: href="mailto:jana.slovaci@gmail.com">jana.slovaci@gmail.com.
Jana

Poslaťod davide » 05 Máj 2008 07:01

ahojte ako sa vam zije v milane ja tu zijem 4 rok ale neda sa to porovnat zo slovenskom chyba tu dobre jedlo na ktore sme zvyknuti
davide

Poslaťod slavka » 12 Máj 2008 17:02

Ahoj!
Aj mne chyba slovesko ked som v MI velmi dlho.... ale mne talianska kuchyna chutiiii.... a velmi:-)
slavka

Poslaťod eva » 13 Máj 2008 08:01

Ahojte, ja prichadzam do Milana 15. maja, zila som tam pred tym 4 roky ale citila som sa dost osamela, takze ma mozete kontaktovat na href="mailto:ev_gal@hotmail.it">ev_gal@hotmail.it zatial cislo nemam a mozeme sa dohodnut na nejakom stretku a mozno ak nas bude viac aj zacat organizovat nejake stretavky slovakov.
eva

Re: Slovenky v MILANE

Poslaťod Vera Giulia » 30 Nov 2009 23:55

Ciao tutte :) chcem sa spytat, ak sem nahodou niekto zabludi, aku sancu ma podla Vas Slovenka hovoriaca plynulo anglicky, ale mierne pokrocilo taliansky, uchytit sa a zit v Milane. Zatial sa mi to zda dost zle...Je to len pocit?
Vera Giulia

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Bratislava

Re: Slovenky v MILANE

Poslaťod Stania72 » 13 Aug 2010 10:14

Ahojte, ak je tu nahodou niekto kto zije v okoli Pavii, prosim, ozvite sa...
href="mailto:brizio.stanka@gmail.com">brizio.stanka@gmail.com
Stania72

Krajina: Italy (it)
Mesto: Pavia

Späť na Kontakty v exile

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia