Slováci v USA

Možnosť nadviazania kontaktov medzi Slovákmi žijúcimi v tom istom meste či regióne

Slováci v USA

Poslaťod admin » 30 Aug 2004 21:40

Hľadáte Slovákov žijúcich vo Vašom okolí? Toto je to správne miesto pre všetkých nachádzajúcich sa práve v USA!
Obrázok užívateľa
admin
Site Admin

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Bratislava

Poslaťod Dana Kmecova » 02 Sep 2004 19:29

Rada by som spoznala fajn ludi ( CZ a SK ) ktori sa nachadzaju v Atlante.
Tesim sa na vsetky emaily.
Dana Kmecova

Poslaťod maja » 03 Sep 2004 02:20

poznas Martina Kmeca?Je to mozno len tvoj menovec je tu asi 10 rokov Nepoznas?
maja

Poslaťod Daniela » 05 Sep 2004 10:12

Preklady dokumentov v USA pre emigracny urad i osobnu potrebu kontaktuj Danu na href="mailto:DanaFla@aol.com">DanaFla@aol.com
Daniela

Poslaťod CJ » 04 Okt 2004 03:01

D.C. Area (Northern Virginia)
ak chcete, napiste na " mxplus (at) tutopia (dot) com "
CJ

Poslaťod anna » 04 Okt 2004 03:08

Ja poznam Mata Kmeca zo Senice. Ja zijem v Arlingtone,VA ozvi sa a pokecame,
Anna
anna

Poslaťod ester » 05 Okt 2004 01:39

Je tu niekto kto ma chut zoznamit sa? Mam 33, zijem na Slovensku a pracujem v zahranici. Ak mas 35-48 rokov a si slobodny napis.
ester

Poslaťod Dana Kmecova » 09 Okt 2004 03:14

Sorry, ale ziadneho Kmeca tu nepoznam.
Ak sa niekto nachadza v Atlante, ozvite sa na href="mailto:dana.kmecova@post.sk">dana.kmecova@post.sk
Dana Kmecova

Poslaťod Tina » 10 Okt 2004 06:35

Volam sa Tina a touto cestou si hladam kamaratku alebo kamarata na pokec pripadne na stretnutie. Byvam v N.J. Mesto TOMS RIVER. Potesilo by ma keby sa mi niekto ozval z okolia. Dakujem
Tina

Poslaťod michal » 18 Okt 2004 01:28

cau ako kocka.NY
michal

Poslaťod Jarka » 19 Okt 2004 23:28

ahoj Tina, volam sa Jarka a dufam, ze NY (Queens) sa Ti nezda az tak daleko :) budem rada, ak sa mi ozves na: href="mailto:jarka.s@zoznam.sk">jarka.s@zoznam.sk
Jarka

Poslaťod Jarka » 19 Okt 2004 23:31

samozrejme, budem rada, ked sa mi ozve ktokolvek :)
Jarka

Poslaťod Petino » 22 Nov 2004 07:45

Ako vidim najdu sa tu aj Slovaci zijuci v USA, ale skoda, ze nikto sa tu nenachadza v Blizkosti Allentown - U v PA, budem rad ak sa niekto ozve
Petino

Poslaťod Alena » 24 Nov 2004 07:40

Momentalne som v Kansas City, USA. Najde sa tu niekto zo Slovenska?
Alena
Alena

Poslaťod Kamen » 25 Nov 2004 18:22

Dobry vecer

Ozvite sa, budem rad!
Kamen

Poslaťod Danny » 04 Dec 2004 21:53

Ahoj volam sa Dano ,tiez som v Usa presnejsie v Connecticut ,hladam nej.krajanov prip.krajanky.Budem rad , ak sa ozves ,pokecame.. pa
Danny

Poslaťod Daniel » 04 Dec 2004 22:01

Ahoj Tinka ,ako sa mas?Ja som z Connecticut,tiez hladam nej.krajanov ,krajanky .Budem rad ak sa ozves , pokecame.pa zatim
Daniel

Poslaťod Sima » 08 Dec 2004 22:16

Cauko Rodaci,
V Orlando, FL mame dost velku komunitu Slovakou, slovensku restauraciu, Slovensku zahradu... Mame kamosou aj v Jacksonville, Marianna,GA. ak si niekto chce pokecat dajte vediet na href="mailto:simonka76@yahoo.com">simonka76@yahoo.com Aj ja aj manzel si radi pokecame.

Sima a Mirko
Sima

Poslaťod Janko » 10 Dec 2004 07:48

Vytajte vsetci,zdravi Vas janko z Los Angeles budem oslavovat 50,24 decembra,cauuuu
Janko

Poslaťod Linda » 15 Dec 2004 08:34

Vazene Slovenky a Slovaci!

Po dlhych a nekonecnych rokoch bude tu v USA opat vychadzat slovensky dennik!

Ti, ktori su skor narodeni vedia, ze v minulosti v Amerike vychadzalo viacero novin. Postupne sa vsak zredukovali na tyzdenniky a mesacniky.
Prichadzame na americky trh a pevne verime, ze sa nas zamer podari!

Vy, nasi citatelia, budete mat k dispozicii skutocne slovenske noviny.Sme jednou z velkych mnozstva komunit v USA, ktory nema pravidelne televizne vysielanie a moznost dennych informacii prostrednictvom slovenskej tlace.
Kazdy den, okrem nedele, prinesieme na Vas stol obsiahle spravodajske informacie z domova, rodnej krajiny I celeho sveta pre vsetkych Slovakov v USA a Kanade.

V nasich, a dufame, ze I vo Vasich novinach najdete mnozstvo informacii roznych novinarskych zanrov. Svoje miesto si tam najdete aj Vy, nasi citatelia, pretoze vytvorime priestor pre Vase nazory, komentare a rozne prispevky, o ktorych si myslite, ze su pre slovensku komunitu zaujimave.
Kupujte slovensky dennik v USA SLOVENSKO DNES.
Informujte svojich znamych, priatelov a rodinu po celych USA.

Podporte myslienku ozivenia a zviditelnenia slovenskeho ducha v USA presne tak, ako to robia aj ostatne komunity. Spolu ukazeme, ze sme narod kulturny. Informujme sa
navzajom. Pomahajme si! Vyuzivajte novu komunikacnu prilezitost. Nesklameme Vas !

Vasa redakcia SLOVENSKO DNES

Ak mate zaujem o podanie inzeratu, reklamy, alebo mate zaujem o blizsie informacie o predplatnom Slovenskeho dennika SLOVENSKO DNES,

volajte prosim na telefonne cislo: (917) 450-0894
alebo zaslite e-mail : href="mailto:evangelistal@azet.sk">evangelistal@azet.sk
Linda

Ďalší

Späť na Kontakty v exile

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia