Kto je v Halifaxe, Nova Scotia (Kanada)?  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
23/05/2006 14:44  

Ahoj Kanadania, ak je niekto v Halifaxe a jeho okoli, moze sa prosim ozvat???


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
24/12/2007 23:27  

Ahoj Vlado my sme s manželkou 2 roky v Čechách ale našim snom je ist do Kanady vela sme počuli ake je to zložite dostat sa tam zaujma nás oblat Saskatchewan mesto Regina taktiež v meste Hamilton v provincii Ontario máme vzdialenu rodinu nevedel by si nam poradit ako do Kanady dostat?Dakujeme


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
14/03/2008 16:57  

V Kanede niet nic, este ani roboty, tak co tu robit. Obdivovat prirodu a kde? Vsade je napisane Private property. A za co? Za vsi ako moja babka povedala? Pytajte sa niekoho ineho kolko je tu prace.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
26/04/2008 0:17  

Ahojte, ja zijem s manzelom v Ontariou a prace je tu dost len sa sem dostat. Mam synovca co chce sem prist zit alebo aspon pracovat (co by so teda uvitala) neviem ako ho sem dostat. Nasli ste nejake informacie co a ako? Ak ano dajte mi prosim vediet. Odporucam Ontario, lebo BC je draha a inde nie je dost prace, vacsinou s tych chudobnejsich provincii sa stahuju sem. Dakujem. Vela stastia!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
27/04/2008 8:21  

Ahoj Ľudka ja mám vzdialenu rodinu v Ontáriu už dlhši čas po nich pátram a stále nič nevieš mi poradit nejaku matriku alebo centrum o evidencii osob.Ontário na nám páči s manželkou by sme chceli príst do Kanady len musime došetrit peniažky.Synovca by si mohla dostat do Kanady na pristahovalecke vyzum viac na class=“postlink“ href=“http://www.canada.sk“>www.canada.sk alebo class=“postlink“ href=“http://www.cic.gc.ca“>www.cic.gc.ca Prajeme vela štastia


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
16/05/2008 11:02  

V Ontariu nie ziadna evidencia osob. Kanada nie policajny stat ako komunisticka Evropska unia.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
02/09/2009 0:59  

Kto by mohol byt v Halifaxe? Ani domorodci tam nie su cely rok lebo chodia za robotou az do predposlednej provincie kanady aby zarobili nejaky gros.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
03/10/2009 22:54  

V Kanade sa cita najviac extra cislo,mimoriadne vydanie SLOVAK V KANADE.Je to o exotoch,podvodnikoch,zlatokopoch tiezfukcionarov Kanadsko Slovenskej Ligy.Citajte ako sa da podvadzat,okradat,udavat,falsovat citajte o exotoch co sa ohanaju Bohom a narodom o KSL.
Ps. Upozrnenie.Je to len pre ludi co maju dobry zaludok.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Kontakty medzi Slovákmi a Čechmi v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.