Typicky slovenske veci  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
04/12/2008 20:22  

Ake typicky slovenske veci, alebo zvyky poznate?
Zacnem:
bryndzove halusky
ostiepok
valaska
fujara


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
04/12/2008 22:19  

to tu uz bolo sto krat
aspon vidno, jak sa tu na to admin uz daaaaaavno vy.je.bal


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
04/12/2008 22:37  

Kedy si posledny raz isla po ulici s valaskou a hrala na fujare<


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
05/12/2008 16:24  

Vymenujem, co nikde inde zarucene nemaju:

Meciar, Dzurinda, Slota …

Takzvane Slovenske specifika 🙂


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
05/12/2008 18:40  

Za chvilu bude typickou slovenskou recou asi madarcina. Fico to posral s tym skolskym zakonom! Furt cakam, ze sa niekto opyta toho vydrbaneho Csakyho, naco sa maju deti ucit stare, madarske nazvy miest a dedin, ktore uz neexistuju od roku 1918 – alebo ze by este niekedy v buducnosti existovali? Velky Felvidek??


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
05/12/2008 22:45  

Palo
tie nazvy sa este stale pouzivaju v nadeji ozivenia Trianonu


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
09/12/2008 12:14  

Mam zopar typickych:
haluz, ty kokso, seedlak, menedzer, kreativny, …


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
19/12/2008 20:16  

€uro :o)


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
19/12/2008 22:34  

zavist,alkoholismus


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
21/12/2008 8:31  

Slovensko je narod holubici. Kazdy na vsetko serie.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
26/12/2008 20:35  

Onehda som sa bavil s jednym kanadanom, co sa po slovensky naucil len toto: fujarka a jedno male pivo


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
11/01/2009 15:56  

black out, Bohunice, paroplynove generatory bez plynu


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
11/01/2009 18:18  

Bohunice dalsi Cernobil


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
11/01/2009 18:38  

Tu pisuci pod menom anonym je zidovsky provokater obrezana svina.Mal by pisat do Deletu prasiva svina,pijavica krizena s potkanom.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
14/01/2009 13:26  

Tak to je sila!!! Ked som chcela pridat ako reakciu PRAVIDLA PRE PRIDANIE REAKCIE (vid nizsie), tak nasledoval oznam, ze

„Tvoj príspevok obsahuje zakázané slová!“

Ale to, ze sa tieto pravidla na tomto fore porusuju jak na beziacom pase asi nikoho nezaujima. Ale malo by minimalne admina, nakolko v niektorych pripadoch by sa asi len tazko zbavil trestnopravnej zodpovednosti!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
14/01/2009 13:30  

Podpora a propagácia hnutí, smerujúcich k potláčaniu práv a slobôd občanov je trestný čin, za ktorý môže byť páchateľ potrestaný až trojročným väzením.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
18/01/2009 14:07  

typicky slovenska vlastnost:
“ked mi niekto pozicia prachy, nech na to mysli on, je to v jeho zaujme. a ak na to zabudne, jeho problem, nie moj. a ja budem obdivovany, ako som s nim v.y.j.e.b.a.l
ked ale poziciam prachy ja, tak si to velmi dobre zapamatam, lebo ak zabudnem, uz ich neuvidim a budu ma mat za debila“

no povedzte, ktory narod vo svete /ak nezazil komunizmus/ sa moze pochvalit takto zvratenym zmyslanim???


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
18/01/2009 14:10  

a este jedna typicka slovenska vlastnost:
“kazdy clovek je potencionalny podvodnik, zlodej a klamar. kym ma nepresvedci o opaku, dam si na neho pozor“

mile, ze


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
18/01/2009 16:26  

to posledne je ludska vlastnost obecne. Nemyslim, ze by slovaci dako zvlast vynikali ci uz v negativnych, alebo pozitivnych vlastnostiach.
Alebo ze by uz Adam a Eva boli slovaci?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
12/04/2009 18:29  

Rádio EXIL si môžete zapnúť kedykoľvek a kdekoľvek chcete. Rádio EXIL vysiela 24 hodín denne 7 dní v týdžni.
Poslucháčsku hitparádu Hit Exilu si môžete naladiť vždy v utorok o 20:00 SEČ (21:00 GMT). Hlasujte za svoj hit!
Počúvaj vysielanie naživo tu
choď na stránku rádia


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
27/05/2009 13:40  

Najlepšia realitná kancelária na SLOVENKU je FINáLIA.SK navštívťe nás a posúdte sami


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
11/06/2009 21:25  

Tato stranka je jak Slovensko – typicky Slovensky bordel. A kazdemu je to nielen jedno, ale este tu tomu uspesne vsetci pomahaju.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
22/09/2009 17:50  

Naše slovensko je super. Som šťastný, že som Slovák. Slovensko pre mňa veľa znamená. Každý kút nášho Slovenska je v niečom osobitý. Sever Tatrami, juh rovinamy… Cítim sa tu doma. Keď môžem počúvať tradičnú slovenskú muziku, kochať sa slovenským tancom, čítať slovenskú literatúru, som veľmi hrdý na svoje koreňe a náš slovenský svet. Nikdy som sa nehanbil, že som Slovák a ani sa nikdy hanbiť nebudem pred nikým. Na svojích predkov som hrdý a ďakujem im za to, že vytvorili úplene autochtónnu kultúru a spoločnosť. Som hrdý, že si tento národ dokázal uchovávať svoju kultúru a zvyky ku ktorým sa hrdo hlásim. Tento národ si dokázal stvoriť štát o ktorom snívali cele generácie našich predkov. Pokladám sa za suverénneho, zvrchovaného, hrdého človeka vďaka tomu, že som Slovák. Moju rodnú zem by som nevymenil za žiadny blahobit a mamonu. Slováci buďte hrdí na to odkiaľ ste a kým ste. Naši predkovia sa dokázali obrániť pred všetkými nepriaťelmi a nepriazňami.

Typycké slovenské veci: Tatry, črpák, fujara, geletka, bryndza, halušky, chlebík, Poľana, Jánošík, rozprávy, spevy, tance, rozkazovačky, Lúčnica, valaška, bača…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
22/09/2009 22:42  

U zahr. Slovakov vzdy,, urcitom uzkom okruhu tiezfunkcionarov ,,zahr. organizacii,spolkov vid napr. SZSZ(Skalskeho Zdroj Stalych Ziskov) kde sa ytvorila koser nostra Skupinka a ich par nohosledov sa medzi zahr. Slovakov zapustil nezdravy,cudzi,netypicky prejav to je;podvodom okeradat svojeho blizkeho.To je sl. narodu cudzie.Naopar sl. narod si vzdy medzi sebou pomahal a tak prezil.Sl. narod vzdy socialne citil.
Sme svedkami ze v poslednom case za zakorenilo a nove netypicke,neslovenske chovanie napreduje.OKRADAT SLOVENSKO,OKRADAT SLOVENSKEHO DANOVEHO POPLATNIKA.A zaraza ze toto okradanie sa deje par podvodnikmi,spekulantami,chazarmi,zlatokopmi v maske zahr.Slovakov bez mandatu jednej tretiny naroda za hranicami.Nasleduje predbiehanie kto kde,kolko dostane na pomoc zahr.Slovakom ktora je neprimerane vysoka zo statneho rozpoctu.Potom fingovane organizacie,spolky zahr.Slovakov vlastne par sosov-tiezfukcionarov bez clenstva nera,cinnosti pre komunity sa dostava parazitno-spekulantsdky klamstvom k financiam ktore chybaju potom na Slovensku.Konaju san REPREZENTACNE PLESY,ZABAVY,VECIERKY,BALY povecsine v hlavnych mestach krajin bohatstva,vyspelosti G7.Financie pouziva uzka Skupinka okruh v Amerike bohatej.Financie idu do Kanady pre jevrejsku mensinu(vlastne jeden manzelsky par.SZSZ kde si naplanuje predseda s podpredsedom a priberu podpredsedovu zenu a tato trojica ide medzi svojich do Izraela a nazvu to urazlivo,napluju starym komunitam,Slovakom pom svete do oci;DNI SLOVENSKEHO ZAHRANICIA V IZRAELI.To vsetko pod zasterkou ze sa jedna o zahr.Slovakov,pomoc im na udrzanie kulturneho dedicstva.Konaju sa carbelaby,zabavanie sa v hoteloch salach luxusnych v bohatom svete.Za vecer sa prehajdakuju statice korun.Ucastnici tiezfunkcionari-podvodnici dobre znami tam kde iju kde slovaco od nich boci.Vydavaju sa periodika ktore su hanba zurnalistike,vsetko za sl. dane.V Amerike,Kanade kde zije do 2 milionov zahr.Slovakov tam idu obrovske financie.Na zabavanie a marnotratnosti,komercne ucely.Slovensko vykradaju niekedy vlastni bratia z bohateho zapadu najviac a zamoria.Chu pomoc hoci ine narody dostavaju pomoc od svojich z Ameriky,maju tam ochrancov,lobby atd.
Vsefunkcionari neraz na papiery vzdusnich bublin s Bohurovnym menon organizacie,spolku kde ziju nic nekonaju.Nemozu lebo komunita od nich boci,pozna ich.Klamu a podvadzaju,okradali,okraju tam kde ziju a teraz sa pustili do slopvenskeho rozpoctu-dani slovenskeho ludu pod Tatrami.Pomoc premenili za zlodejinu a bohati neraz okradaju biedny svoj narod pod Tatrami.TREBA DODAT VZDY ZE SA JEDNA O PODVODNIKOV,SPEKULANTOV,KORYTAROV,ZLATOKOPV=VSEFUNKCIONAROV.
A ober slovensky narod,Slovensko.Toto je cudzie slovenskek mentalite.V minulosti prave z Ameriky Slovaci v casoch biedy bojovali za slovenske veciSlovensko.Teraz chazari sa napchali vsade vid koser Nostru v SZSZ a ich vylety do Izraela.Vis Shalom knihy,opet vytety rodinneho paru.Vid tie mnarnotratne veci v bohatom svete.Dokonca korumpuju zaucaju spibnavostiam statnych uradnikov viod riaditeku statneho uradu USZZ.
Toto vsetko je narodu cudzie je cas prestat s tym!STOP SZSZ,STOP USZZ!!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
22/09/2009 23:21  

Je neuveritelne co za Uugiasov chliev je to SZSZ,Keby len ta nova vzdusna bublina kde cudzi neslovaci prebrali fincne spravy a nadaleju si ako z cudzieho a tie vylety do Izraela nie je nahoda.Aj take ligy,svetove kongresy,narodne rady a tolko ich je ako maku v poli vsetci sa vrhaju na Slovensko a Slovensko daj nam.A pritom vydedenci,hanba naroda,zlatokopi a dobrodruhovia co sa nestitia zdierat svoju byvalu vlast.Tragedia je ze sa to kona za vedmia,tichej konspiracie sl strany.Ten urad USZZ to je ozaj nieco pre gen.prokuraratora.Ti podvodnici v zahranici,neraz neslovaci, len vyuzivaju co im sl. strana dovoluje.Ved oni uz dokazali ze Slovensko im je cudzie a zdroj prijmov dobry teraz.Ved ich je az ,az v takej Amerike kde ine narody by sa hanbili ziadat co len cent od starej vlasti.Aspon verejnost vie co za zhavranelcov,poamerikanizovanich zlosynov to ma v bohatom svete.A ti bajky,myty o svetovosti,uspesnosti,organizovanosti vsetko vymysly.Je to zalostne ako sa zdiera a vykrada Slovensko verme ze zodpovedny na Slovensku to stopnu ved tu ide o planovane vykradanie,kriminalitu doslova a do bodky.Pomoc je pomoc a co sa deje cez SZSZ aj ine org.,spolky v zahranici je uzas,je to nieco pre vysetrovacie organy a ustava SR kaze chranit danoveho poplatnika.Nech sa hanbia ved ich cinnost a taktika je klamat a dostat sa ku valovu,peniazom a uzivat.Co ich po tom ze sl. lud si to odnasa oni uz nie su Slovaci inac by takto nekonali.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Hyde Park

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.