Typicky slovenske veci

Rečnícky kútik - diskutuj na ľubovoľné témy - aktuálne i pálivé

Poslaťod ste debyli » 27 Máj 2009 14:40

Najlepšia realitná kancelária na SLOVENKU je FINáLIA.SK navštívťe nás a posúdte sami
ste debyli

Poslaťod Hosť » 11 Jún 2009 22:25

Tato stranka je jak Slovensko - typicky Slovensky bordel. A kazdemu je to nielen jedno, ale este tu tomu uspesne vsetci pomahaju.
Hosť

Poslaťod eldzi » 22 Sep 2009 18:50

Naše slovensko je super. Som šťastný, že som Slovák. Slovensko pre mňa veľa znamená. Každý kút nášho Slovenska je v niečom osobitý. Sever Tatrami, juh rovinamy... Cítim sa tu doma. Keď môžem počúvať tradičnú slovenskú muziku, kochať sa slovenským tancom, čítať slovenskú literatúru, som veľmi hrdý na svoje koreňe a náš slovenský svet. Nikdy som sa nehanbil, že som Slovák a ani sa nikdy hanbiť nebudem pred nikým. Na svojích predkov som hrdý a ďakujem im za to, že vytvorili úplene autochtónnu kultúru a spoločnosť. Som hrdý, že si tento národ dokázal uchovávať svoju kultúru a zvyky ku ktorým sa hrdo hlásim. Tento národ si dokázal stvoriť štát o ktorom snívali cele generácie našich predkov. Pokladám sa za suverénneho, zvrchovaného, hrdého človeka vďaka tomu, že som Slovák. Moju rodnú zem by som nevymenil za žiadny blahobit a mamonu. Slováci buďte hrdí na to odkiaľ ste a kým ste. Naši predkovia sa dokázali obrániť pred všetkými nepriaťelmi a nepriazňami.

Typycké slovenské veci: Tatry, črpák, fujara, geletka, bryndza, halušky, chlebík, Poľana, Jánošík, rozprávy, spevy, tance, rozkazovačky, Lúčnica, valaška, bača...
eldzi

Poslaťod Juraj,zamorie » 22 Sep 2009 23:42

U zahr. Slovakov vzdy,, urcitom uzkom okruhu tiezfunkcionarov ,,zahr. organizacii,spolkov vid napr. SZSZ(Skalskeho Zdroj Stalych Ziskov) kde sa ytvorila koser nostra Skupinka a ich par nohosledov sa medzi zahr. Slovakov zapustil nezdravy,cudzi,netypicky prejav to je;podvodom okeradat svojeho blizkeho.To je sl. narodu cudzie.Naopar sl. narod si vzdy medzi sebou pomahal a tak prezil.Sl. narod vzdy socialne citil.
Sme svedkami ze v poslednom case za zakorenilo a nove netypicke,neslovenske chovanie napreduje.OKRADAT SLOVENSKO,OKRADAT SLOVENSKEHO DANOVEHO POPLATNIKA.A zaraza ze toto okradanie sa deje par podvodnikmi,spekulantami,chazarmi,zlatokopmi v maske zahr.Slovakov bez mandatu jednej tretiny naroda za hranicami.Nasleduje predbiehanie kto kde,kolko dostane na pomoc zahr.Slovakom ktora je neprimerane vysoka zo statneho rozpoctu.Potom fingovane organizacie,spolky zahr.Slovakov vlastne par sosov-tiezfukcionarov bez clenstva nera,cinnosti pre komunity sa dostava parazitno-spekulantsdky klamstvom k financiam ktore chybaju potom na Slovensku.Konaju san REPREZENTACNE PLESY,ZABAVY,VECIERKY,BALY povecsine v hlavnych mestach krajin bohatstva,vyspelosti G7.Financie pouziva uzka Skupinka okruh v Amerike bohatej.Financie idu do Kanady pre jevrejsku mensinu(vlastne jeden manzelsky par.SZSZ kde si naplanuje predseda s podpredsedom a priberu podpredsedovu zenu a tato trojica ide medzi svojich do Izraela a nazvu to urazlivo,napluju starym komunitam,Slovakom pom svete do oci;DNI SLOVENSKEHO ZAHRANICIA V IZRAELI.To vsetko pod zasterkou ze sa jedna o zahr.Slovakov,pomoc im na udrzanie kulturneho dedicstva.Konaju sa carbelaby,zabavanie sa v hoteloch salach luxusnych v bohatom svete.Za vecer sa prehajdakuju statice korun.Ucastnici tiezfunkcionari-podvodnici dobre znami tam kde iju kde slovaco od nich boci.Vydavaju sa periodika ktore su hanba zurnalistike,vsetko za sl. dane.V Amerike,Kanade kde zije do 2 milionov zahr.Slovakov tam idu obrovske financie.Na zabavanie a marnotratnosti,komercne ucely.Slovensko vykradaju niekedy vlastni bratia z bohateho zapadu najviac a zamoria.Chu pomoc hoci ine narody dostavaju pomoc od svojich z Ameriky,maju tam ochrancov,lobby atd.
Vsefunkcionari neraz na papiery vzdusnich bublin s Bohurovnym menon organizacie,spolku kde ziju nic nekonaju.Nemozu lebo komunita od nich boci,pozna ich.Klamu a podvadzaju,okradali,okraju tam kde ziju a teraz sa pustili do slopvenskeho rozpoctu-dani slovenskeho ludu pod Tatrami.Pomoc premenili za zlodejinu a bohati neraz okradaju biedny svoj narod pod Tatrami.TREBA DODAT VZDY ZE SA JEDNA O PODVODNIKOV,SPEKULANTOV,KORYTAROV,ZLATOKOPV=VSEFUNKCIONAROV.
A ober slovensky narod,Slovensko.Toto je cudzie slovenskek mentalite.V minulosti prave z Ameriky Slovaci v casoch biedy bojovali za slovenske veciSlovensko.Teraz chazari sa napchali vsade vid koser Nostru v SZSZ a ich vylety do Izraela.Vis Shalom knihy,opet vytety rodinneho paru.Vid tie mnarnotratne veci v bohatom svete.Dokonca korumpuju zaucaju spibnavostiam statnych uradnikov viod riaditeku statneho uradu USZZ.
Toto vsetko je narodu cudzie je cas prestat s tym!STOP SZSZ,STOP USZZ!!!!
Juraj,zamorie

Poslaťod studentka » 23 Sep 2009 00:21

Je neuveritelne co za Uugiasov chliev je to SZSZ,Keby len ta nova vzdusna bublina kde cudzi neslovaci prebrali fincne spravy a nadaleju si ako z cudzieho a tie vylety do Izraela nie je nahoda.Aj take ligy,svetove kongresy,narodne rady a tolko ich je ako maku v poli vsetci sa vrhaju na Slovensko a Slovensko daj nam.A pritom vydedenci,hanba naroda,zlatokopi a dobrodruhovia co sa nestitia zdierat svoju byvalu vlast.Tragedia je ze sa to kona za vedmia,tichej konspiracie sl strany.Ten urad USZZ to je ozaj nieco pre gen.prokuraratora.Ti podvodnici v zahranici,neraz neslovaci, len vyuzivaju co im sl. strana dovoluje.Ved oni uz dokazali ze Slovensko im je cudzie a zdroj prijmov dobry teraz.Ved ich je az ,az v takej Amerike kde ine narody by sa hanbili ziadat co len cent od starej vlasti.Aspon verejnost vie co za zhavranelcov,poamerikanizovanich zlosynov to ma v bohatom svete.A ti bajky,myty o svetovosti,uspesnosti,organizovanosti vsetko vymysly.Je to zalostne ako sa zdiera a vykrada Slovensko verme ze zodpovedny na Slovensku to stopnu ved tu ide o planovane vykradanie,kriminalitu doslova a do bodky.Pomoc je pomoc a co sa deje cez SZSZ aj ine org.,spolky v zahranici je uzas,je to nieco pre vysetrovacie organy a ustava SR kaze chranit danoveho poplatnika.Nech sa hanbia ved ich cinnost a taktika je klamat a dostat sa ku valovu,peniazom a uzivat.Co ich po tom ze sl. lud si to odnasa oni uz nie su Slovaci inac by takto nekonali.
studentka

Predchádzajúci

Späť na Hyde Park

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia