Slovensko a Islam

Rečnícky kútik - diskutuj na ľubovoľné témy - aktuálne i pálivé

Poslaťod Hosť » 27 Júl 2009 08:21

class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=UTzEpt49yeU">http://www.youtube.com/watch?v=UTzEpt49yeU

TREBA SA SPAMATAT!
Hosť

Poslaťod Hosť » 08 Aug 2009 07:13

nie kazdy sa dostane do arabskej krajiny kvoli suske,ludia tam idu aj pracovat a vidia ako sa tam zije,stykaju sa s tymi ludmi pracovne,ziju medzi nimi,spoznaju aki naozaj su
Hosť

Re: Slovensko a Islam

Poslaťod Wafeeqa » 21 Mar 2010 18:41

Ahojte,
už tak dávno som tu nebola :)) nejako som na Vás zabudla. Alebo skôr sa mi nejako nechcelo odpisovať kvôli poslednej reakcii na to čo som napísala. Diakritika ?? Ja som si zobrala svôj vlastný notebook a ten je kúpený na Slovensku takže slovenskú klávesnicu mám.

Ja nechcem hovoriť že Saudská Arábia je najlepšia krajina na svete. Niečo ma tam ťahá a tretla som tam veľa príjemných ľudí. Je to pre mňa magické miesto kde sa vždy rada vrátim. Je mi ľúto že to vnímate takto.
Keď som tam po prvý krát išla strašne som sa bála. Veľa ľudí mi hovorilo "Nechoď tam. Určite ti tam niečo spravia. Je to tam nebezpečné". Ale práve opak bol pravdou. Našla som tam pokoj v duši.
Teraz som momentálne na Slovensku :))

P.S.: Nebuďte zatrpknutý :)) nerobí Vám to dobre.
Wafeeqa

Krajina: Saudi Arabia (sa)
Mesto: Ar-Riyadh

Poslaťod aprilea » 30 Mar 2010 21:45

Zatrpknutosť? Určite nie kvôli náboženstvám. Prečo?
Len si myslím, že konvertovať by naše hlavne ženy kvôli láske k moslimovi nemali. Je to veľké riziko.
A hovoriť tu o pokoji v duši v Arabských krajinách a prispievať na slovenské fórum zároveň je divné!!!
Veľmi divné. Pokoj v duši môžeme získať zmenou kultúr? Alebo skôr zmenou seba?
Neverím na pokoj v duši zmenou kultúry.
Islam je mierumilovný v mierumilovmných ľuďoch. Ale je agresorom a indoktrináciou v rukách imbecilov. Schválne, koľko nájdete videí na Youtube.com s tematikou "indoktrinované dvojročné kresťanské dieťa"?
A potom si vyhľadajte tie malé moslimské deti, ktoré v dvoch rokoch citujú korán!
Nemám nič proti veriacim. Ale Fanatici sú vírusom ľudstva.
Nie, Islám do Európy nepatrí. Nehodí sa sem. Európania niesú už našťastie tak manipulovateľní.
aprilea

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: bratislava

Poslaťod bebe9995 » 31 Mar 2010 19:22

Mam priatela moslima.. viem vela o Korane a islamskom nabozenstve, a ak som to pochopila dobre podla Koranu zena krestanka nema povinnost konvertovat na islam, nakolko krestania su podla Koranu veriaci, resp. ludia, ktori ked sa obratia na islam maju sancu, ze budu spaseni. Pokial ide o deti, viera sa dedi po otcovi... skor muz, ktory si berie moslimku by mal konvertovat, kvoli detom... Fakt si myslim, ze v pripade konvertovania ide v mnohych pripadoch o zapacenie sa manzelovi alebo o peniaze... myslim, ze zena, ktora nie je moslimka nema pravo na vyplatenie v pripade rozvodu a tiez je to komplikovane v pripade starostlivosti o deti v krajinach, kde plati sharija....ak zena nie je moslimka, deti idu automaticky otcovi... opravte ma, ak sa mylim...
A co sa tyka fanatizmu... Fanaticke su len sekty. Tak ako aj krestanstvo, aj islam ma svoje sektarske odnoze a je fakt skoda, ze sa o tomto "detaile" v pripade teroristickych utokov neinformuje. Ani moslimovia nemaju radi sekty. To nie je prave nabozenstvo.
Neobhajujem islam a moj priatel nastastie nepochadza z krajiny, v ktorej plati islamsky zakonnik - sharia, to by som nezvladla, ale nemyslim si, ze islam je zly. Aj v Biblii je kopec nasilia a odporucanie, ze zeny maju chodit zahalene, a mnozstov inych veci, ktore neakceptujeme, pretoze sme viac materialisticki a nabozenstvo a duchovne hodnoty nemaju pre nas taku silu ako peniaze a materialny svet.
bebe9995

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Nitra

Poslaťod Bergie » 04 Okt 2010 19:31

Mal som moznost sa pohybovat v Abu Dhabi,Dubai,Jordan, a sledovat mohamedanstvo 24/7. Kto s tym sympatizuje je jeho vec. Oci sa ti otvoria ked si precitas na eurabia.cz a pozries videjka na youtube.
Slovensko je jedina krajina v Europe kde nestoji mesita. Hlavne, nepustme to na Slovensko.
Bergie

Krajina: Saint Helena (sh)
Mesto: Whocares Town

Poslaťod Bergie » 05 Okt 2010 17:04

Toto napisala o Slovensku jedna dotycna ktora pracuje pre cikansko-mohamedanskou nadaci v Cechach;
Slovensko se stáva opravdu fašistickou zemí, na Romy se v Bratislavě stříli, budují se zdi na jejích oddělení od majoritní společnosti. Pro tyto a jiné důvody Romové hromadně emigrují do České republiky a Británie.
A po Romech přišli na radu muslimové - kto ví, co se jim stane. Nateďka jim zabránili v stavbě mešity, bojím se, že je může potkat osud Romů.
A na závěr, je to OPRAVDU HANBA , ŽE SLOVENSKO JE JEDINOU ZEMÍ EVROPY, KTERÁ NEMÁ MEŠITU. I to je dílo zaostalé strany KDH, která se hodně liší od standardních demokratických stran respektujících svobodu vyznání pro všechni občany
.
Bergie

Re:

Poslaťod Bergie » 17 Nov 2011 05:10

martina píše:Poprosim, tych ktori nerozumeju alebo nechcu rozumiet...NECH SA NEVYJADRUJU!!!!!!!
To plati hlavne pre teba, anonym!!!!!

Ten anonym ti to jasne a spravne povedal!
Bergie

Predchádzajúci

Späť na Hyde Park

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Yahoo [Bot] a 2 hostia