Poznám človeka, o ktorom sa vie, že je výpalník...  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
17/07/2007 10:47  

Ludia, neviem co mam robit, zistila som ze clovek, ktoreho poznam a vazim si ho je vypalnik, no, ze chodi po Slovensku a vybera vypalne. Ak to oznamim policii som mrtva, ak to neoznamim a prepukne to, tak si odsedim v base za utajovanie informacii. Neviem co mam robit. Pozna niekto cestu?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
17/07/2007 11:52  

A co si na nom vazis? Alebo ta len pritahuje? Zkus si na to odpovedat. Inac predsa nemusi vediet, ze si ho naprasila ty…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
17/07/2007 12:01  

myslim ze je uz aj na slovensku nieco take, kde sa da zasielat anonymna posta, alebo ohlasenie takeho skutku anonymne, lebo ak je pravda co si napisala, tak urcite ma podchytenu aj policiu.
ved v policajnych zboroch na SR kriminalita tak prekvita.
ale inak si kladiem otazku, jeho prasknes, a na druchy den na jeho miesto nastupi niekto iny, a na to aby si odhalila celu bandu, na to ozaj nemas.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
18/07/2007 1:08  

Anonymny
Ona sa chce iba zbavit jedneho a kludne zit dalej, nie hrat sa na policiu a bojovat so zlocinom.

Mila tavicka,
na zaciatok by som na tvojom mieste zistil, ako vazne to so mnou mysli /nenapadne, samozrejme/. Ak nie moc, s pomocou zenskej rafinovanosti sa ho mozes zbavit uplne nezavisle od toho, co robi. Ani mu nemusis ublizit, proste trosku intrigovania a pusti ta k vode sam, alebo si najde inu samicku.
Ak ale je na teba namotany, to bude horsie. A ak sa ti nahodou zveril s tym, co robi, pripadne poznas celu partu po mene, tak to si v uplnej kasi a asi ostava uz len sa pomodlit.

…snad som trochu pomohol.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
18/07/2007 10:12  

Drummer, ani ty, ani Palo ste nepomohli, ten clovek ma 60 a je to otec mojej znamej, velmi mily pan. Strasne ma to sklamalo, ked som sa to dozvedela. Sme pozvani s muzom ku nim na chatu na dovolenku, samozrejme nepojdeme. Byt rozstrielana pri rodinnej zabave ako na Sicilii, po tom fakt netuzim. Co ma totalne frustruje je fakt, ze je do toho zapletena aj policia, drummer, mal si pravdu s tou slovenskou prehnitostou, pozri ako to riesia anglani, ty nechcu u nich ziaden rusky vplyv. Och!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
18/07/2007 10:20  

Pocuvaj, nemas ty nejaku bujnu fantaziu?
Preco by si mala byt rozstrielana, ked k nemu pojdes na chatu???!!!

Myslis, ze takíto ludia sa nezabavaju, neoddychuju, nedovolenkuju, len vzdy a vsade po sebe strielaju????????

Ale tvoj problem bude asi v inom. Prilis bujna fantazia. Ozaj a nesnivalo sa ti to vsetko nahodou???


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
18/07/2007 10:51  

Anonymny
A ty by si sa dobre citil na dovolenke s vypalnikom? Popijat s nim u stolu a hehehe na tom, ako nechal niekoho zmlatit, zabit atd…pretoze mu dotycny nechcel dat to vypalne??? ASi tebe by to nevadilo, ale prco ti teda vadi sa podpisat pod svoj prispevok?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
18/07/2007 12:00  

dobre som si typla, ze je v tom aj policia, na slovensku uz je to raz tak, policajti dodavaju drogy dealerom, davaju typy vypalnikom, tak isto aj uradnici v bankach (samozrejme nie vsetci) tiez poskytuju info vypalnikom , kto ma kolko na uctoch ci uz privatnych alebo firemnych. s takym pripadom som sa osobne stretla. chcem sa spytat a ten pan vie alebo tusi, ze ty a tvoj muz to viete?
lebo to je teraz naozaj blba situacia, pretoze:
1.prasknes ich, vies co sa ti moze stat,
2.neprasknes, a praskne to niekto druhy samozrejme ze sa to zacne vysetrovat, moze sa stat ze budu vypocuvat aj vas lebo ste sa s nim stykali,
tak teba mozu tiez obvinit ze si to vedela a neoznamila to na policii a tym sa stavas v nasej sucasnej legislative spoluvinnik.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
19/07/2007 23:05  

anonym 1
nemyslim si, ze s tou spoluvinou je to az take tragicke. v krajnom pripade nejaky cas vo vysetrovacke, ale ak ma clovek cisty register a vedie normalny zivot, tak ho nechaju tak.
moze sa ale stat, ze ak ma tavicka privela informacii, nejaky horlivy prislusnik si moze zmysliet, ze to z milej tavicky vytiahne a to za kazdu cenu.

anonym 2
tavicka vobec nema bujnu fantaziu, prave naopak. to skor ty asi nemas televizor ani radio. inak by si mal inu mienku o slovenskom podsveti.
osobne som poznal typka povodom z ukrajiny. nebudem tu pisat, co mi vsetko rospraval, ake praktiky a techniky pouziva parta, v ktorej je. ale ak ma 22 rocny chalan vilu za 7 milionov pri kosiciach, asi nerobi za pasom, ze? odo mna chcel vytiahnut informacie o prijmoch v profi-muzike. ked zo mna nic nedostal, stiahol sa /chvalabohu/.

tavicka
sorry za trefu vedla. podla toho, co si upresnila, to teraz nevidim tak tragicky. ak ma totiz ten chlap 60, myslim, ze uz je dost rozumny na to, aby neriesil svoje ‚ksefty‘ s ludmi, ktori mu daju najavo, ze si to nepraju. blbo som to napisal, vyznieva to ostro. ale myslim, ze naozaj mozes kludne dalej zit, byt s nim v mierne obmedzenom kontakte, ale zaroven mu dat jemne, ale jasne najavo, ze je len otec tvojej kamosky a jeho veci ta vobec netrapia. nemyslim, ze po tomto ti bude nieco hrozit jak od neho, tak od policie.
chce to ale trosku zabudnut na chrbtovu kost a nerypat sa v tom. a hlavne nedavat najavo nervozitu z vycitiek svedomia. keby to vycitil, mohlo by byt zle.
posledna vec, ktoru by som urobil na tvojom mieste, je hlasit nieco na fizlarni. nikdy nevies, kto s kym taha za povraz. ak ked uz, tak na najvyssi urad pre specialnu kriminalitu a so svedkom, priamo za najvyssim /ak povies, o co ide, urcite ta vypocuju, lebo tu nejde o piskvorky/. lenze to je tah hodny velkeho a odhodlaneho hrdinu. popremyslaj, ci to stoji za to.
mimochodom nedavno bol v spravach prispevok o chranenom svedkovi, ktory sa ztazoval, ze po mesiaci prestal byt chranenym. proste ho vyuzili a odkopli, lebo niesu peniaze. hovoril tusim tiez ako sedel na sude na chodbe, bez zahalenia, a po tej istej chodbe sli o chvilu aj obvineni s obhajcom. no, nechcel by som.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
19/07/2007 23:10  

pre skeptikov otazka na povazenie:
preco unia tak trva na posilneni hranicnej kontroly a hliadok na hraniciach s ukrajinou skor, ako vstupime do shengenskeho priestoru???


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
16/08/2007 1:24  

velbloude, ozvi se…….


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
16/08/2007 9:15  

bojim sa


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
16/08/2007 10:28  

Velbloud komu to chces oznamit prosim ta?ved policia je s nimi prepojena?Naivne.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
16/08/2007 10:29  

mojho muza vydierali,uniesli a brali uzernicke uroky 60 tis.mesacne a policia mi nepomohla.Co to tu pisete?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
16/08/2007 23:09  

no vyzeras vazne ustrasene. nieco sa zmenilo? vyhrazal sa ti? snad sa to nevyvija k horsiemu?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
28/08/2007 0:10  

velbloude desis ma. ak ti mozem nejako pomoct, napis mi na mail /klikni na ‚drummer‘ a otvori sa mail/.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
05/11/2007 20:24  

daj mi typ, ja ho odprasknem hajzla. s poldami nic neries, na nich plati teror. ako oni tak aj my. vystrielam celu skupinu dojedneho, ale som drahy.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
05/11/2007 21:04  

catani:

ja potrebujem pomoct s SK policiou tiez. su to hajzli.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
21/12/2008 15:06  

Ocuvajte ma vy vsetci odbornici na vyplanictvo.Vy co si myslite ze kazdy vypalnik je neporazitelny alebo co?Nikto nie je neporazitelny a na kazdeho si uz raz pride ci uz z radov zakona alebo z radov vlastnych ludi ktori si to vyriesa po svojom. Ale v kazdom pripade na co tu potom mame policiu?Ked sa k tomu budete takto stavat ze ved oni su jak policia tak sa tu budu maat jak prasata v zite!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
23/12/2008 18:25  

Na vojne sme mali jedneho vypalnika. Vypaloval na palenku z vsetkeho co mu doslo pod ruku.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Hyde Park

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.