Moj manzel -rom  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
12/08/2009 14:59  

No a sme zasa pri dalsej oblubenej teme o romoch.Tentokrat hladam zeny neromky ,ktore su vydate ale ziju v partnerstve s romom alebo s poloromom.Zaujimaju ma vase postrehy,skusenosti a nazory.uz sa neviem dockat….


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
12/08/2009 16:02  

normalna zena si nemoze zobrat roma len daka chuderka ktorej to preskakuje v hlave..sukat s ciganom spinu mat na sebe to moze len zufalkyna.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
12/08/2009 16:25  

plny suhlas !Prave vcera mi suseda, ktora ma dceru vydatu za cigana rozpravala mala 5 rocna vnucka, ako maminke tresol o hlavu tanier, lebo nepovedala nech sa paci.To je, co?Este s poctami tuto cvargu obsluhuj a to ho zivi, lebo jasne, ze cigan nikde nerobi, naco aj, ved gadzovka bude nanho makat z“lasky!“


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
12/08/2009 17:09  

lepsi rom nez moslim


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
12/08/2009 17:12  

prast, nebo uhod


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
13/08/2009 7:56  

som velmi rada ,ze som nasla temu na ktoru mozem jednoznacne odpovedat.netyka sa to mna ,ale mojej dobrej kamaratky ktora sa vydala za roma asi pred piatimi rokmi a momentalne ziju v londyne.poznam ju uz dost dlho a poznam aj jej nazor na ciganov ,ale ked vyrukovala so spravou,ze si nasla priatela cigana tak nas to trocha znepokojilo.pravy opak sa stal skutocnostou,pretoze po pravidelnyc navstevach londyna a ich na slovensk vam len mozem povedat,ze jej iba ticho zavidim.verte mi alebo nie,ale tak milujuceho priatela este snad nemala,je cisty ,inteligentny a citlivy a co je najdolezitejsie vobec sa nestykaju zo ziadnymi ciganmi a on adokonca ani s jeho rodinou.obaja sa zhodli na nazore,ze spolunazivanie v romske komunite im lem na spokojnom zivote pohorsi.tento rok dokonca rozbiehaju vlasty biznis a uvazuju o kupe domu,ale vdaka dalsim slovenskym a ceskym spoluobcanom v anglicku to bude z roka na rok tazsi s pozickami,ak viete o com hovorim.naozaj nechcem tu niekoho presviedcat ako to robia ostatne ked tvrdia aki su moslimi super,to nie ,ja sama zijem v blizkosti romov a viem ,ze taka osoba sa vyskytuje velmi malo ba aj vobec,nie jeden z tisicov ale snad i z miliona,ale vzdy sa najde ak ak sa zamiluje a izoluje medzi normalnych ludi ktori mu ukazu ,ze ho respektuju,deju sa zazraky aten zazrak sa stal.spociatku mala velmi velke problemy s rodinou ktora razne nesuhlasila s ich vztahom,ved nijaka mama nechce aby si jej dcera vzala roma ,ale ak ho spoznali velmi si ho oblubili ,pretoze im ukazal ,ze ich dcera je velmi stastna.a ta co dostala tanierom po hlave tak ta je tu chudera,ak za tie roky co je snim nedokazala si zbalit fidlatka a odist tak to je jej chyba a pokazuje ,ze jej inteligencia je omnoho nizsia ako inteligencia toho cigana a uz vobec,ze na neho pracuje,to je nie na polutovanie a le priam smiesne ,no co uz sama sa rozhodla,ved nie sme v arabskych emiratoch aby sme nemohli odist.poniektore nadavaju na ciganov aki su spinavi,lenivi …..a v zahranici chrapu s cernosmi a moslimami a ani nemaju potuchy aki boli pred tym ked prisli na zapad,a mentalita je uplne ta ista….ziadne praca,zlato a zabava


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
13/08/2009 8:54  

Ja poznam romsku rodinu co vlastni hotel.Rodicia za sociku dreli,otec chodil po melouchoch po stavbach az dole hubou padal len aby sa decka dobre mali,mama vypekala po svadbach,ked decka odrastli,robili taxikarov a po pade komunizmu zacali s ambulantnym predajom ,grilovane kurence a podobne,po nejakych 15 rokoch co vidim?Hotel maju.Takze nie kazdy cigan je lajdak,no ale toto je zrejme skor vynimka.Pozenati su s blondinami,dievca ma muza tiez blondaka,vyzera ze im to vychadza v zivote.Kamaratka chodila s tou babou do skoly a bola to cista rodina vzdy,domcek mali pekny,do skoly chodili,mimochodom ich mamka bola za mlada velka krasavica.Oblecena vzdy podla mody,ziadne dlhe sukniska a oranzove vlasy.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
13/08/2009 9:13  

Niektore ciganske rodiny za sociku predavali juhoslovansku zmrzlinu a pukance ti tiez dobre zbohatli a ako cigani vobec nezili,ked sme sa my slovaci vyvazali v skodovkach vo vetrovke oni jazdili na saaboch v norkovych kozuchoch.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
14/08/2009 4:48  

Niektori cigani maju silnu volu vyrovnat sa slovakom,pracuju,snazia sa,nechapem preco ti ostatni maju zaujem stale zit v srackach?


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Hyde Park

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.