Marika Gombitová

Rečnícky kútik - diskutuj na ľubovoľné témy - aktuálne i pálivé

Marika Gombitová

Poslaťod Julia » 14 Jan 2008 16:32

Urcite niektori z nas maju radi piesne a hudbu Mariki Gombitovej ,najslavnejsej a popularnej spevacke dnesnych casoch na Slovensku.Vyse 30 rokov tvori,spieva i za tazkych podmienkov od jej dopravnej nehody 1980 .Nove forum o Marike Gombitovej mozte najst na:
class="postlink" href="http://www.marikagombitovaforum.sk">http://www.marikagombitovaforum.sk
plne novosti,zaujimavosti,hudba,video,clanky,obrazky atd.
Julia

Poslaťod Hosť » 14 Jan 2008 22:14

Dzuli, nemyslim si, ze ona sama ma zaujem o zaujem, mozno, ze bola hviezda, ale bola a uz nikdy viac nebude, uzavrela sa a je to jej rozhodnutie, tak to respektujme.
Hosť

Poslaťod anonym » 15 Jan 2008 14:59

nechapem,preco z nej neustale robia hviezdu,stavaju ju na piedestal.je to stara vykopavka,ktorej aby sa vsetci pchali do zadku.
anonym

Poslaťod Rudi1 » 15 Jan 2008 16:33

Marika znamenala a znamena v mojom srdci vela.Pamatam si na jej vystupenia,na jej krasny hlas.Myslim si ze hlasovo sa jej este dlho nevyrovna tak lahko niekto.Dufam ze ju este uvidime na podiu.Takze Marika prid este medzi nas.Dakujem.
Rudi1

Poslaťod MIA » 15 Jan 2008 22:09

Marika je najlepsia slovenska spevacka v dejinach, este sa na nu zdaleka nikto nehrabe, ma uzasne pesnicky, len skoda, ze sa tak uzavrela do seba.
Co by som dala za jej koncert, keby som ju mohla vidiet spievat.
Marika, vrat sa.
MIA

Poslaťod Palo » 16 Jan 2008 01:18

...na "youtube.com" ma hodne videoklipov...tak si zaspominajte...nielen ze dobre spievala,ale vacsinu piesni aj sama skomponovala...
Palo

Poslaťod Jokej » 16 Jan 2008 21:10

presne tak, je to stara fuchtla, ktora je zavreta doma v panelaku, nech sa pre mna aj zamuruje, tisice ludi prezili horsie veci a snazia sa zit, bojuju dalej, padli a vstanu a idu, snazia sa nie je jedina na svete, co je na voziku,
no mozno jedina co sa hraje na najvacsiu chuderu na svete. A leze mi ako sa jej televizia a par "asi ohrdnutych umelcov" pcha neustale do zadku a est etym aj sytia narod.
Mara Gombitova patri do srotu. a ti debkovia co ju neustale tocia v ustach aka je uzasna, tak neviem ako si to mam vysvetlit......
Jokej

Poslaťod Jokej » 16 Jan 2008 21:14

pre mna je to len MARA, z ktorej je uz asi len CHMARA, ktora sa len tak TARA po svojom panelakovom byte. Tak prajem vela stastnych kilometrov nasej MARE .....
Jokej

Poslaťod Rudi1 » 17 Jan 2008 11:24

pre jokej.neviem ale musis byt v zivote velmi nestastny,ked sa takto vyjadrujes.Ona cosi dokazala a ty len to ze si hovado.Ak nemas uctu k ludom to je tvoj problem.Ja si ludi vazim takze ahoj...
Rudi1

Poslaťod Julia » 19 Jan 2008 06:33

ako vidim vzdy sa najdu ludia ktori su bez charakteru,pisu negativity a nemaju uctu k ludom..Marika Gombitova vzdy ostane superstar.proste je to legenda!!
Julia

Poslaťod Marta » 19 Jan 2008 09:56

...si ty ale super básnik....!!!!
Marta

Poslaťod laura » 19 Jan 2008 11:48

nejsi divnej?????????asi jo, marika je nej, a bude nej, tak to respektuj!!asi zavidis
laura

Poslaťod Hosť » 19 Jan 2008 12:04

škoda, že si sa nepodpísal pod svoj príspevok, osobne si musel v živote toho veľa dokázať a preskákať, keď si dovoľuješ hodnotiť iných, na Tvojom mieste keď nevieš čo máš napísať, tak radšej nič nepíš, nemá to vôbec úroveň a zodpovedá to asi Tvojmu IQ...
Hosť

Poslaťod drummer » 20 Jan 2008 03:23

preco je marika stale uctievana? jednoducha odpoved:

tak, ako mariah carey s piatimi oktavami v hlase bude navzdy svetovou divou, ktoru malokto prekona,
tak ako michael jackson ostane legendou, lebo vynasiel nieco, co ovplivnilo cely tanecny svet,
podobne ako joe cocker, bryan adams, ci rod stewart, ci nasi zbirka, habera a pod ostanu nezamanitelni a nenahraditelni,
to iste znamena marika pre nasu slovensku kulturu.
je jedinecna, nikto pred nou ani po nej este lepsie nespieval. a asi to tak zostane este velmi dlho. aj tie najtazsie skladby odspievala 's prstom v nose'. hociktora sucasna pop hviezda, ak skusi odspievat akukolvek marikinu pesnicku, ma co robit ju zvladnut.

takze skeptikom odporucam opytat sa najprv ludi, co sa vyznaju v teme, predtym, nez zacnu robit z najlepsej spevacky, aka sa kedy na slovensku narodila, uplnu nulu!!!
drummer

Poslaťod anonym » 20 Jan 2008 09:16

prosim ta,prestan uz svitorit take blbosti,drummer.kazdy ma svoj nazor,a ked sa niekom gombitka nepaci,tak to musis akceptovat-co s tym ma spolocne "znalectvo temy"-taku blbost len ty mozes napisat.moze byt sikovna aka chce,ked sa niekomu nepaci,nic s tym nenarobis.
niekomu sa jednoducho nemusi pacit jej zaryte spravanie,resp.ostatnych,ktori sa jej pchaju do zadku.
anonym

Poslaťod Julia » 20 Jan 2008 10:29

suhlasim co pise drummer!a ty anonym si hladaj ine stranky,aj tak sa tu tvoj hlupi nazor ignoruje,chod vyuzit svoj cas inde- prospeje ti to.mozno tam kde pojdes naucis sa niecomu aby sa tvoj IQ aspon trosku zvysil.Viva Marika Gombitova!!
Julia

Poslaťod anonym » 20 Jan 2008 11:03

no ty chajda vyschnuta,nauc sa slovak grammar.
anonym

Poslaťod Silvester » 23 Jan 2008 10:34

Prorok nie je doma prorokom. Stare prislovie. Najviac na Mariku nadavaju na SK zijuci slovaci. A mozu za to veru media. A nie Marika, ktora pre medializaciu nepohla prstom.
Ale pochybujem o Tvojom basnickom creve Jokej. Je to ubohe. Marika bola jeden obrovsky profesional. To, ze nespieva a neukazuje sa na verjnosti je jej vlastne rozhodnutie podmienene zdr. stavom. A to, ze ju tu urazas svedci o Tvojej podpriemernej inteligencii. A ano, niekomu sa nemusi pacit, ale v tom pripade, nech si to necha pre seba.
Tato tema bola zalozena s umyslom priblizit legendu Mariky a nie pre plky a urazky.
Silvester

Poslaťod Marta » 23 Jan 2008 11:29

pre anonyma:
....tá "chajda vyschnutá", ako píšeš sa volá Julka, je to milá pani - fanynka Mariky Gombitovej - a ako vidíš na rozdiel od teba nemá problém sa pod svoj príspevok aj podpísať...Ty sa zmôžeš iba na jedno : "anonym" a za tým nasleduje kopec hovadín....Nikto ťa nenúti Marike fandiť, a je vrchol, že tu vôbec oxiduješ!!Zbaľ si svojich pár "švestiek", založ si svoje fórum - daj mu názov "hulvát-fórum" a tam si nadávaj - ale hlavne sa sám nad sebou zamysli!!!Ty nesiahaš Marike ani po paty!!!Marika je najvačšia speváčka všetkých čias!!!Amen!!!
Marta

Poslaťod David » 23 Jan 2008 11:42

Anonym,jokej a ostatný ich typu. Marika pre Slovensko spravila veľa, či už s Modusom alebo sama. Dokázala určite omnoho viac ako vy dvaja, nevraviac o tom, že to je človek vysokého intelektu a s veľkým srdcom. Jej sláva pretrváva dlhé roky aj napriek tomu, že nechce byť medializovaná, čo značí, že oslovila obrovské davy ľudí ktoré ju mali aj budú mať navždy radi. Ak si myslíš, že je odvaha napísať príspevok ktorý by sa dal chápať aj ako ponižovanie ( v rozpore zo zákonmi SR ) a nepodpísať sa pod neho, tak prosím. Skutočná odvaha však bola keď Marika po havárii tvrdo bojovala a cvičila len preto, aby sa vrátila opäť medzi svojích fanúšikov. s pozdravom Dávid
David

Ďalší

Späť na Hyde Park

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia