Kde je moderator ...

Rečnícky kútik - diskutuj na ľubovoľné témy - aktuálne i pálivé

Kde je moderator ...

Poslaťod Pozorovatel » 28 Okt 2012 19:44

Proc nezasahne moderator :!:
Tady si pridava prispevky kde kdo :roll:
Proc to moderator nemaze :?
Pozorovatel

Krajina: Canada (ca)
Mesto: Victoria

Re: Kde je moderator ...

Poslaťod Lianna » 03 Nov 2012 00:05

Vidis tam dole tu linku "Tim"? Klikni na to a dozvies sa, ze toto forum nema moderatorov.
Aj mne bolo divne to mnozstvo spamu a zle zaradenych tem. Co ma ale najviac matie je ten prebytok tem typu "zivot s moslimom/zeny vydate za moslimov/manzelstvo s molimom atd". Plus drviva vacsina prispevkov v "manzelstvo s cudzincom" venovana znova vztahom s roznymi moslimami. Clovek ma z toho dojem, ze kazda druha Slovenka je s niakym moslimom, ale to je vedlajsie. Co chcem tu vyjadrit je, ze na vsetky tie debaty by stacila jedna jedina thread.
Uz je to tak ze existuju ludia co pridu na forum, zaregistruju sa a okamzite zacnu novu temu bez toho, aby si najprv vobec zistili a precitali, ci sa o tej danej tematike uz na fore diskutovalo. To by vsak bolo v poriadku keby existoval moderator, co by to vsetko zlucil do jednej temy. Nedavno sem zabludilo nejake decko, co si hovori "reporter" a zacalo dalsiu x-tu thread na temu "zeny v islamskych krajinach". Vraj pise pre skolske noviny, no dakujem pekne za takych novinarov, co su nie su ani schopni narabat s blbym Googlom! (Nie ze by bol Google blby, ale chapes co myslim.)
Lianna

Krajina: United Kingdom (uk)
Mesto: Manchester

Poslaťod Pozorovatel » 04 Nov 2012 17:51

Dik zaq odpoved :)
Ja jsem tu novy, tak jsem se jen ptal, jak je mozne, ze je tu tolik spamu a volovin :?
Ja vim ze toto forum je pro Slovaky, tak doufam nevadi ze jsem Cech.
Ja pisu prevazne na forum Chicago a shanim pro ne jine informace o ziti v zahranici a i zde v tom "gulasi" se daji najit nejake informace o ktere se muzu podelit na nasem foru.

Prijd se nekdy podivat k nam :arrow: class="postlink" href="http://www.chicago-cz.com/forum/">http://www.chicago-cz.com/forum/
Pozorovatel

Krajina: Canada (ca)
Mesto: Victoria

Poslaťod aliciarohail » 17 Jan 2014 05:42

Zaregistroval som sa tu koli tomu ze ma polka prispevkov tohto fora uplne rozculila ... :))) Povazujte ma za hlupeho namysleneho arogantneho ... je mi to jedno ... ale je mozne ze tych par riadkov niekomu pomoze sa nad sebou aspon na sekundu zamysliet ...
aliciarohail

Krajina: Algeria (dz)
Mesto: newyork

Späť na Hyde Park

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia