Dobré meno Slovenska a Slovákov...  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
01/06/2006 6:12  

Ahojte,
uvitala by som Vase prispevky, postrehy a clanky medii o tom, ako sa pokusa slovak vo svete zviditelnit nase male Slovensko, vylepsit nase meno….
Urcite uz kazdy z Vas videl nejaky clanok o slovakovi, slovenke, ci o Slovensku v zahranici,… podelte sa s nami on ;o)
( ci sa jedna o pozivnu alebo negativnu zalezitost).


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
01/06/2006 6:13  

RAKUSKO

Mladý Slovák sa vo Schwechate ulakomil na päť fľaštičiek parfumu
reklama


>>>
Viedeň 30. mája (TASR) – Energické konanie predavačky drogérie vo Schwechate prispelo podstatnou mierou k tomu, že polícii sa podarilo zatknúť zlodeja, z ktorého sa vykľul 35-ročný Slovák. Predavačka sa vybrala na vlastnú päsť sledovať muža, ktorý v obchode ukradol päť fľaštičiek parfumu a miesto jeho pobytu oznámila telefonicky polícii. Tá potom zlodeja bez problémov našla a zatkla. Po tom, ako sa Slovák ocitol na polícii, museli policajti vyriešiť ďalší problém. Utekajúci zlodej totiž odhodil vrecko s fľaštičkami do záhrady, ktorú strážil statný ovčiak. A ten sa rozhodol, že si dôkazový materiál nenechá vziať len tak ľahko.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
01/06/2006 10:53  

RAKUSKO

Slovenskí zlodeji opäť kradli v Rakúsku elektrické káble


>>>
01.06.2006 11:21

GRAZ – Štyroch nepoučiteľných slovenských zlodejov káblov prichytila pri čine polícia v rakúskej spolkovej krajine Štajersko.

Hliadkujúci policajti pristihli Slovákov v momente, keď sa chystali odviezť elektrický kábel patriaci rakúskym železniciam (ÖBB) v hodnote asi 4000 eur (151.000 Sk). Pôvodne 92-metrový kábel rozrezali na tri metre dlhé kusy, aby sa dal lepšie transportovať.

V aute páchateľov policajti našli ďalšie kradnuté veci približne za 2000 eur (75.542 Sk). Zlodejov, ktorí sa ku krádežiam zatiaľ nepriznali, previezli do väzenia v Leobene.

Kvarteto Slovákov vo veku 20, 22, 25 a 31 rokov obvinili už začiatkom mája za krádež elektromateriálu v Dolnom Rakúsku. Vtedy ich policajti dopadli v areáli železničnej stanice v Mitterdorfe.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
02/06/2006 6:51  

Slovenského vodiča prenasledovalo v Rakúsku päť policajných Zaslal: 1. jún 2006 – 15:46

Založený: 02. mar 2006
Príspevky: 13
Lokalita: Rakúsko – Steiermark

áut
RAKUSKO

1.jun2006/ Wien
Slovenskeho vodica prenasledovalo 5 policajních aut


>
Tridsaťpäťročný Slovák, zamestnaním stavebný technik, z neznámych dôvodov nereagoval na výzvy polície, aby zastavil. V jazde mu nezbránili ani policajné zátarasy.

Muž dokonca ohrozil svojim autom s prívesom jednu z hliadok diaľničnej dopravnej polície. Naháňačka, ktorá rozsahom zapojených hliadok a príslušníkov polície nemá v Hornom Rakúsku obdobu, sa skončila po približne 40 kilometroch …


>>>
nemecka verzia z krone.at:

Irrfahrt auf A8Halsbrecherische Geisterfahrt auf der A8



Eine außergewöhnliche Geisterfahrt haben Polizeibeamte in der Nacht auf Mittwoch auf der Innkreisautobahn zu verhindern versucht. Routinemäßig war eine Streife in der Nacht auf Mittwoch zwischen Ried und Haag am Hausruck unterwegs, als der Streifenwagen plötzlich überholt wurde. Auf dritter Spur sozusagen, nur dass diese dritte Spur jenseits der Betontrennwand auf der Gegenfahrbahn war. Ein 35-jähriger Slowake war dort als Geisterfahrer unterwegs, samt Anhänger und auf diesem auch noch ein zwei Tonnen schwerer Geländewagen.

mehr zum Thema: Hier Nachrichten- Magazine abonnieren! Das Krone.at-Wochenquiz Infopics – die Bilder des TagesErst nach 40 Kilometern konnte der Geisterfahrer mit einer Straßensperre aufgehalten werden. Mit Blaulicht, Folgetonhorn und Handzeichen gelang es den Beamten, den Fahrer auf seinen Irrtum aufmerksam zu machen. Seine Reaktion: Mitten auf der Autobahn drehte er um.

Geisterfahrer spielt mit Polizisten Katz und Maus
Die Beamten wendeten ebenfalls – allerdings bei einer Abfahrt – und nahmen die Verfolgung auf. Diesmal ging die Fahrt Richtung Passau und beide waren auf der richtigen Fahrbahn unterwegs. Doch der waghalsige Slowake weigerte sich anzuhalten und überholte den Streifenwagen immer aufs Neue. Vorsorglich sperrte die Polizei deshalb die Grenze bei Suben. Aber auch das war ein weiterer erfolgloser Versuch, denn bei der Abfahrt Ort im Innkreis drehte der Slowake erneut um und raste wieder Richtung Wels – auf der für diese Richtung vorgesehenen Fahrbahn.

Straßensperre mit drei Sattelschleppern
Überholen war für die Beamten zu gefährlich, der Slowake brachte seinen Anhänger immer wieder zum Schlingern. Erst mit einer Straßensperre aus drei Sattelschleppern bei Meggenhofen gelang es, die Fahrt zu Stoppen. Momentan wird der 35-jährige Slowake bei der Autobahnpolizei Ried festgehalten. Ein Alkoholtest fiel negativ aus, zu den Gründen seines halsbrecherischen Verhaltens schweigt er allerdings beharrlich.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
02/06/2006 10:49  

uz po precitani nadpisu mi bolojasne, kto zadal taku trapnu temu. dievka, nemas co robit, len sa bavit o nicom a sama si aj odpovedat. chod varit obed alebo sa zdokonaluj sama sebe, si trapna a celemu foru na posmech.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
02/06/2006 11:01  

nuz ked TEBA tato tema nezaujima nikto Ta nenuti ju citat, ci prispievat ;o)

zrejme TY sama nemas co robit, kedze prispejes este aj na diskusii ktora ta nezaujima a nudi …takze “ ak nemas co robit,chod varit obed alebo sa zdokonaluj sama sebe“.
Tvoja rada. Tak sa jej riad.
Ta este nenapadlo, ze ma ( a potencialních citatelov) odpovede-prispevky k tejto teme zaujimaju?
Apropo, ieje tu cenzura, tak s tym nezacinaj!
Alebo si uz pisala nieco podobne aj autorom tychto nezazivních tem:
kto mi posle pohladnicu?
prosim pomozte
hladam svojho otca v kanade
festival zonglerov …
a vela vela iních…
????????????????????????????????????????????????????????? ???
Toto je diskusia / forum, to znamena, moznost si bud s niekym „pokecat“, alebo polozit otazku, na ktoru by sme chceli poznat odpoved, alebo apson nazor iních ludi ;o)
Ja akceptujem aj ovela nezmyselnejsie temy, a ak viem odpoviem.
Ak sa ti zda snaha pomoct, ci potreba nieco sa dozvediet trapna a smiesna, tak neviem co TU vlastne hladas.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
02/06/2006 19:15  

klikas si dvakrat, aby si mala viac prispevkov. neboj, zastavim sa aj na inych temach, a ja som on a ni ona


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
03/06/2006 4:51  

som si myslela ze si ON, mi staci precitat si ostatne nepriatelsky ladene prispevky od teba a vidiet-citit to.
Vsetko nepriatelsky voci zenam pisane.
Neviem kto ti co spravil, ale liec si svoje komplexy inde.

PS: 2x je to preto, lebo mi 1krat vypisalo chybu-> pre teba error ;o)


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
02/01/2007 12:27  

Tento vikend som po prvykrat videla pekny dokumentarny film o Slovensku (myslim, ze to bolo na MDR). Zacalo to v Terchovej, cez Tatry a Spis sa to okruhom premiestnilo az po Bratislavu. Ukazali nase „sikovne rucky“,chranenu prirodu, zamky, rieky, Zitny ostrov. Velmi som bola rada, ze aj o Slovensku ukazu taketo pekne filmy, nie len o udajnom rasizme voci Ciganom a kriminalite. Dufam, ze ich bude cim dalej tym viac.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
12/01/2007 15:28  

KATI-> ahoj, vies este nazov tej relacie, ci toho filmu?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
12/01/2007 16:35  

Ahoj abervienna, napisala som ti sukromny e-mail, dostala si ho?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
15/01/2007 14:53  

abervienna,
volalo sa to tusim Holywood v Terchovej, ale bol to dokumentarny film.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
23/01/2007 7:32  

ZUZANA-> nie, ale v poslednom tyzdni som zrusila tento email, takze to moze byt aj dovod, prosim ta, preposli mi to na yahoo.de ( plati to iste meno/nick) dakujem.

KATI-> dakujem 🙂


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
01/02/2008 23:48  


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
26/03/2008 16:09  

Dobre meno podla modrej bandy opozicie je ako zachranca kultury,ex minister Kultury Milan Knazko riaditel JOJ TV zaraba tym, ze spiny slovensky narod a SR ako vo filme Hostel.Oni modraci su ako jeden banda zapredana a za dolar by posulozili aj svoju krstnu mater.Modra je dobra este hovoria.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
28/06/2008 16:21  

Dobre meno medzi historikmi sveta maju dvaja sl. profesori.F.Vnuk a M.Durica.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
01/07/2008 23:03  

ty pri.jebany sedlak vypadni uz odtial s tymi chuj.ovinami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
02/07/2008 13:50  

Dobre pre Slovensko je ze ma dobrych ludi.V minulosti vzdy sa predstavovalo vsetko ako ceske,Vysoke Tatry boli v Cechach a dalsie blbosti.Cechoslovaci sa este neospravedlnili za to ze nadalej chceli banda zapredane lizat cechom prdele za par vyhod,korun.Banda prasiva je taka KDH kde sa zisli naplanovani z CIA a Mossadu disidenti,antikristi,konvertovani jarmulkari agenti sionzimu ktory maju za ciel rozbijat stare dobre spojenie cirkev a narod.Ta haved sa spaja s mongolidmi a zradza kde sa da ved to je uloha Cernoknaznickej rodiny.Na stastie dobre meno robia jeho exelencia kardinal otec J.CH.Korec alebo Mons biskup otec Sokol.Sinisti si kupili antikristovho biskupa Balaza a ten smelinovat so zionistami z pravej risi zla sionisticko imperialistickej USA a mafisticky vyvazali to co patry narodu.Cechoslovaci a sluhovia zionizmu antislovenke zradne,antikrestanske zoskupenie spiny ,sluhovia slobodomurarom (vid Cernogursky Jan)a konspiratori krestanov a sluzobnici zionizmu-KDH a cechoslovaci na hnoj.Vivat independet Slovakia a STOP SKUPINKAM KOSER NOSTRAM VSADE!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
16/07/2008 10:38  

Ahoj!Mam znamu v obchode „KIK“ktora uz dlhsie zije v Rakusku ale pochdza z Ciech.Prave im v obchode montovali“neviditelne“kameri,ktore sa im aj oplatili,lebo hned aj mali zlodeja presnejsie zlodejku zo Slovenska,ktora ukradla tovar v hodnote 1eura.Vysla len s pokutou ani policiu nevolali a to len koli tej mojej znamej z Ciech ktora sa za nu prihovorila…je to inac hanba…koli 1 euro…na zamyslenie…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
17/09/2008 12:36  

Prispejem aj ja svojou troskou do tejto zaujimavej temy.
Totiz zda sa mi, ze slovaci ako taki musia este stale popracovat na svojom narodnom vedomi…aj na sebavedomi. Akoby sa niekedy bali kvalitnych osobností z vlastnych radov a radsej drukuju niekomu ,kto nepochadza z ich stredu…ale radšej odinakial.
Nie je to dobre…lebo vlastne potlacaju samy seba a davaju priestor niekomu, kto to s nimi možno ani nemysli najlepšie,ale sleduje len svoj profit.
V zahranici to funguje presene naopak….a toto by som od okolitého sveta odkukala.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
15/03/2009 6:26  

comment1,


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
15/03/2009 7:49  

DOBRE MENO NAM SLOVENKY V ZAHRANICI PREKURVILI!!!!!!!!! KED SA POVIE SLOVENKA TAK SA LEN IRONICKY POUSMEJU


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
18/03/2009 11:12  

V europskej tlaci sa siri sprava, ze Bratislava spolu s Ruskom, Ukrainou, Madarskom a Rumunskom je bazilarnou sucastou medzinarodnej kriminalnej organizacie, ktora tajne prevaza tisicky utecencov z Pakistanu a z Indie.
V sprave sa podciarkuje, ze Bratislava a Moskva su hlavné bazy tohoto kriminalneho obchodu s ludskymi zivotami.
Vraj su to prave slovenski a ceski soferi, ktori vo velkych nakladniakoch prevazaju tajne tisicky utecencov aj v nebezpecnych a neludskych podmienkach. Odtial potom utecenci su rozposlani do Spanielska, Francuzska, Belgicka a Anglicka.
SLOVACI, KTORI SU ZAPLETENI DO PODOBNEJ KRIMINALNEJ AKTIVITY, ZAISTE NEROBIA DOBRE MENO SLOVENSKU. AVSAK SLOVENSKA POLICIA VRAJ VYDATNE SPOLUPRACUJE S INTERPOLOM.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
14/04/2009 20:19  

ahoj alfonz. vies o tom ze tvoja mama ta ma s ciganom. preto si zly na svet. no ved ale aj pre takych slnko svieti. mier.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
26/04/2009 7:08  

Ó×ĹÍÜĹ -ŃÂĹŇ…Ŕ ÍĹÓ×ĹÍÜĹ -ĎĐČßŇÍŰÉ ĎÎËÓĚĐŔĘ,,,))


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
27/04/2009 23:49  

Pre velky ohlas a konecne ze sa da dozvediet pravda ako ziju zahr.Slovaci v Kanade je v tlaci anglicka verzia extra vydania cisla novin SLOVAK V KANADE.
Je to oz lodejoch,podvodnikoch ktori sa skovavaju Za Boha a narod ,ale su to v podsta te spodny,nizky kriminalnici,ludske bahno.Je to dobre dokumentovane dielko o sebe,z vlasnej kuchyni a priblizuje to dianie v slovenkych spolkoch,organizaciach v zamori.
Verzia v anglictine bude obohatenie o spoznavanie,dianie ako dopadli ludske zlodej-podvodnicke trosky funkcionari Kanadsko Slovenskej Ligy.
Druhe pokolenie Slovakov vo svete ktore malokedy vie uz po slovensky citat,historici vsetci co sa zaujimaju o pravdivy zivot,dianie budu mat tak pristup spravit si lepsi obraz aj ked nevedia slovensky.
Dobre meno Slovenska to nebude ani Slovakov ale tie myty o uspesnosti,svetovosti,velkosti,patriotizme,laske k starej vlasti,narodu,Slovensku sa vyvratia.
K dispozicii je vzdy dotlacovana slovenska verzia je to bestseller aj v zamori aj na Slovensku
PS>Upozornenie,je to len pre ludi co maju dobry zaludok je nebezpecie zvracania pri citani.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
28/04/2009 20:02  

Vyborne a dobra vec vytlacit to cislo v anglickom jazyku.Nech sa verejnost dozveda aj vo svete co za exotov su to ti tiezfukcionari ake trosky,zapredanci a sirili sa myty,klamstva ale prevda je ina.Odporucam kazdemu kto chce vediet viacej ako doopravdy ziju ti zlatokopi.Aj ked je to Kanadsko Slovenskej Lige ale celkove to tak je v zamori od Svetoveho Kongresu Slovakov a tych mini-mikro spolkov,certovych volkov.Nech ludia sa dozvedaju kro ich to okrada a ziada financie od Slovenska na pomoc a co dokazu tie posledne zdivocene zvery to opisuje Slovak v Kanade.A tito podvodnici posledni este Boha a narod spominaju?Citajte a dajte citat aj ich detom nech ich vlastne deti opluju.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Hyde Park

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.