Detstvo a mladosť v socializme

Rečnícky kútik - diskutuj na ľubovoľné témy - aktuálne i pálivé

Poslaťod SZSZ » 21 Aug 2008 22:02

Staci, dost, koniec!!! Clovece si uvedom konecne co robis! To chces, aby odtialto vsetci usli a uz sa nevratili? Potom sa mozes bavit naozaj uz len sam zo sebou. A ak ti to staci, tak si ozaj vadny.
SZSZ

Poslaťod george » 22 Aug 2008 18:02

V komunizme parazitovali zidobolsevici na narodoch,teraz zidosionisti.
george

Poslaťod george » 22 Aug 2008 18:05

Este doplnam na sucastnu dobu ze kde je zidosionista tam je jehop siamske dvojca zvetca imperialista.Vid zlocincov sveta $haron a Bu$h.
george

Poslaťod Hosť » 22 Aug 2008 23:13

O čo tu ide? Ja vám nerozumiem. Máte nejaký problém?
Hosť

Poslaťod Hosť » 22 Aug 2008 23:15

Okrádate Slovensko? A to sa tu nehanbíte napísať?
Hosť

Poslaťod Hosť » 25 Aug 2008 21:18

Ti skorumpovani funkcionari ma nacisto osprosteli. Uz neviem kedy o nich prestat pisat ;-)
Hosť

Poslaťod SZSZ » 26 Aug 2008 06:49

Ja som zido-bolsevicky pravolavy funkcionar S.Z.S.Z. Co mate vsetci proti mne? Ved ja vas chcem len podla vsetkych pravidiel u.tlaca.t a o.kradat. :-)
SZSZ

Poslaťod cenzura » 26 Aug 2008 06:52

S.ZSZ
cenzura

Poslaťod SZSZ » 26 Aug 2008 20:13

a co v tejto rubrike dnes nebude nic o zahranicnych slovakoch, co nam robia hanbu? Uz som si zvykol, tak mi to zacina chybat :-)
SZSZ

zle

Poslaťod petr » 29 Aug 2008 00:31

co je slovensko.slovensko bez dobrych slovakov.co urobila politika?
to ze slovensko si nahaju bez slovakov a bez lekarov apodobne .tak to je dobren ze zme sa chytli v zahranici a zijeme nam\ame strach,a depresie co nam dala vlada,ich vidieranie a branie domovov,toto a drzoba ,a vela inych veci.ale slovaci ako taky dobre duse sa nenahaju,a maju sa lepsie ako tam na diablovom state,kde ludia su tak vydierani ze az.toto su kriminalnici vlada,takto nas vyhnala za domovy,ale vsak aby zdochly.....narod narode,ako len si chudy,ale si mudri,a vytany vo svete.
petr

Poslaťod Exilak » 29 Aug 2008 16:36

Veru biednu narod slovensky,dokonca slovaci zijuci v zahranici v bohatej severnej Amerike kde zije cez 2 miliona Slovakov mesto pomoci ako to robia ine narody z Ameriky okradaju ta tito US-Slovak yankees zhavraneli zlatokopi.Vzdy cest vynimkam no 2 miliona Slovak v AMERIKE CO STE SPRAVILI PRE SLOVENSKO A NAROD????Preco ho mesto pomoci okradate?Vid Slovakov najme v Kanade!A tam nie ako v USA tam aj vlada podporuje mensiny a oni. Okradacka v mene Boha,naroda Slovenska?
Exilak

Poslaťod marioana » 14 Máj 2009 19:24

Skurveny socializmus!
marioana

Poslaťod Hosť » 21 Júl 2009 18:03

za socializmu boli pekne vianoce na banany som cakal,ale nevadilo...ludske vztahy boli ovela lepsie ako dnes...
Hosť

Poslaťod Hosť » 21 Júl 2009 18:41

Palo z Francuzska pises dobre dnesny kapitalizmus je,ze je niekto bohaty na ukor biedy druhych a driny...slovenski podnikatel cest vynimkam je len uboziak nic ine dufam,ze raz pokapu ako patkane.Zijem v cudzine,lebo nemienim robit na dakeho paka za 400euro a aby mi skakal este po hlave.
Hosť

Poslaťod Hosť » 23 Júl 2009 20:02

Za socializmu bolo ovela lepšie!!!!
Nech žiju komunisti!!!
Hosť

Poslaťod Hosť » 26 Júl 2009 12:59

socializmus musel padnut boli sme ako v klietke ..mal ale aj dobre stranky...aj zle...kapitalizmus neni o nic lepsi system.
Hosť

Poslaťod Juraj » 02 Okt 2009 15:17

Ti zlatokopi,podvodnici,spekulanti zo zapadneho sveta sev.Ameriky a krajin G7 co okradaju Slovensko ako v SZSZ tiezfunkcionari Koser Nostry Skupinky myslia ako za socializmu.Dajte nam Slovaci spodn Tatier peniaze na nase zabavanie,tiristiku,marnotratnosti my ich minieme ved zijeme akoze v socializme?A Slovensko dava a oni sa smeje,zabavaju a slovac pod Tatrami drie biedu a plati poctivo dane a oni v Amerike maju GOOD TIME pre seba tiezfunkcionari a hiovoria je to pomoc SR pre udrzanie identity,sl kultury.Abstraktne nieco,neuveritelne ale pravada zial.Stop SZSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juraj

Poslaťod Hosť » 02 Okt 2009 19:44

palo emigrant to co pises v starsich prispevkov je pravda...vidno ze si ludsky clovek!Takych ludi si vazim ktory maju este srdce a nedali sa skazit cenou penazi ani matrialnym svinstvom.
Hosť

Poslaťod Anna » 14 Okt 2009 23:07

Ja som prezivala dectvo na Slovensku v socializme.Aj skloly som navstevovala v socializme.Jedno je ale iste, ze v tom rezime kde sudruhovia mali absolutnu moc a vsade sa robili prehmati ,ale nebolo mozne az tak otvorene okradat,vykradat,zneuzivat verejne prostriedky ako teraz co sa deje cez SZSZ a spoluopachatela stany urad USZvZ.
Anna

Predchádzajúci

Späť na Hyde Park

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia