Ako žijú Slováci za hranicami?

Rečnícky kútik - diskutuj na ľubovoľné témy - aktuálne i pálivé

Poslaťod exilaci » 27 Okt 2009 02:02

Ti mafio chazari Skupinka tiezfukcionarov v SZSZ ziju dobre.Okradaju beztrestne Slovensko.
exilaci

Poslaťod Exilaci » 03 Nov 2009 02:47

Stop okradania,drancovania cez zahr.Slovakov!Stop SZSZ pijavicam a kriminalnikom,tiezfukcionarom z koser nostry Skupinky v SZSZ a podobnych tuneloch!
Exilaci

Poslaťod nadi » 04 Nov 2009 12:03

ahoj keywee,
potrebovala by som nejake informacie o slovakoch zijucich v australii,vzhladom k tomu, ze sa toho bude tykat moja diplomovka. ak mozes,napis na href="mailto:nadez@azet.sk">nadez@azet.sk...
nadi

Poslaťod nadi » 04 Nov 2009 12:05

ahoj keywee,
potrebovala by som nejake informacie o slovakoch zijucich v australii,vzhladom k tomu, ze sa toho bude tykat moja diplomovka. ak mozes,napis na href="mailto:nadez@azet.sk">nadez@azet.sk...
nadi

Poslaťod nadi » 04 Nov 2009 12:06

ahoj keywee,
nadi

Re: Ako žijú Slováci za hranicami?

Poslaťod ivulka » 28 Jan 2010 18:35

ahojte.je úžasné čítať vaše príbehy a názory na život.ja som na slovensku takže to vnímam z domu ,ale moja dcera ktorá mi veľmi chýba je v írsku už 3roky a teraz sa aj s priateľom budú sťahovať do kabského mesta.takže ak by sa niekto našiel a opísal mi život tam bola by som veľmi rada. :(
ivulka

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: hurbanovo

Re: Ako žijú Slováci za hranicami?

Poslaťod Margareta 8 » 19 Mar 2010 13:34

Dobrý deň.

Slovenska firma KINGRAY s.r.o. ponúka možnosť spolupráce aj pre Slovákov v zahraničí.
Je to možnosť si zarobiť!
Posúďte našu ponuku na stránke class="postlink" href="http://www.kingray.eu">http://www.kingray.eu

ďakujem a ostávam s pozdravom.
Šamliová Margaréta
marketingová riaditeľka
Margareta 8

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Revuca

Predchádzajúci

Späť na Hyde Park

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok