Ako ste sa zoznámili so svojou láskou

Rečnícky kútik - diskutuj na ľubovoľné témy - aktuálne i pálivé

Poslaťod anela » 04 Okt 2009 15:17

ja zazivam lasku ako zo stilovej romanu v alpach v rakusku kde pracujem a dodnes si mzslim ze ten nezny galantny mily a hlavne zalubeny chlap sa mi iba sniva......kazdy vecer sa tesim na jeho kroky ku mne a jeho bozteky.kazde rano na jeho ranajky a sipovu ruzu.kazde poobedie na spolocnu kavu a kazdy vecer ma chyti za ruku a odvedie na ine romanticke miesto.uci ma dokonalej vyslovnosti neminy,ked vraj budem jeho zena nik nespozna ze niesom original od nich....sef a zamestnankina...toto by ma v zivote nebolo napadlo ze hned pri prvom stretku zblkne taka iskra ze budeme sa schvalne vo firme vyhladavat....a kolko namahy ma stalo nadat prve 5mesiace najavo city...a vecer plac do vankusa....spojil nas vypadok elektriny a tma.....este stale tomu neverim a snazim sa rozmzyslat triezvo,,,on sa chce zenit...mat deti...mne je dobre jak mi je.........asi ho sklamem......ale mam z toho strach...zivot v cudzine.....ja na slov.mam uz samostatneho syna....on len majetky a nic....bojim sa ze naletim...poradite....ja proste chlapom neverim...
anela

Predchádzajúci

Späť na Hyde Park

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia