problem s financiami zniceny zivot  

  RSS

 Dreidmoor
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 2
09/01/2012 16:31  

Zdravim toto forum som nasiel nahodou.Uz som celkom zufaly a neviem na koho sa obratit.V prvom rade chcem povedat ze si za svoju situaciu mozem sam ale sam sa uz neviem zachranit.Urobil som v zivote vela chyb a lutujem ich,potrebujem sa postavit na nohy a pomocnu ruku.Takze moj pribeh zacina:V zivote som nebol nic extra nikdy sa mi nedarilo a smoliarom som stale.Nasiel som si uzasnu priatelku vsetko klapalo super.Tento rok mala byt svatba ale asi nebude nic a ja uz aj tak mam taky velky pocit viny a som znechuteny sam zo seba.Ide oto ze som nemal vela penazi a jej otec je clovek ktoreho zaujima titul a peniaze.Viem ze to neni spravne ale kazdy sme nejaky.Takze som sa chcel vyrovnat k mojej priatelke ktora ma sice lubi aj bez titulu aj bez penazi ale hlupost ktoru som urobil mi neodpusti asi do konca zivota a do februara je vsetko v koncoch a vyzera ze aj ja.Takze mal som nejake peniaze a snzail som sa zbohatnut a byt dobra partia ale je jasne co ma cakalo prehra po prehre pozicky a dlhy s ktorych uz neviem vyjst.Rozmyslal som uz nad najhorsimi vecami ale uz ma to preslo.nenazvem to zavislostou na hazarde skor tuzbou po vyhre a zacati normalneho zivota.Zial vsetko som pokazil a sam dobre viem ze ma priatelka opusti pretoze bude to tlak rodiny.Pomohlo by mi asi 6000eur dostat sa z tychto problemov.Viem ze v dnesnej dobe je problem mat pracu nie to peniaze.Ak by sa nasiel niekto kto by mi mohol pomoct ozvite sa mi hadam sa to da zachranit.Pracu mam dobru splacanie by sa dohodlo ide mi oto zbavit sa banky a urokov z ich uveru.Proste chcem zacat nanovo a nechcem to zadarmo ale do konca roka musim mat nieco nasetrene pretoze inac je po vsetkom.Teraz mi skoro cela vyplata odchadza na debilne uroky a splatky.Pomozte prosim alebo aspon poradte co mam robit s pozdravom Rado


ReagovaťCitovať
 palika
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 18
12/01/2012 15:00  

Lol. prestan sa zacat lutovat a zacni makat.

ked si blby tak ti treba.


ReagovaťCitovať
 Dreidmoor
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 2
13/01/2012 11:20  

@palika wrote:

Lol. prestan sa zacat lutovat a zacni makat.

ked si blby tak ti treba.

co ty otom vies nevies sa ani vcitit ani pochopit cloveka tak naco tu pises somariny co ty uz len si v zivote zazil,v akych problemoch si ty bol v kolkych neriesitelnych situaciach???A to ci som blby alebo nie neni tvoj problem kazdy otom co mu chyba.Ja tu hladam pomoc nie takych mudrcov ako si ty tak nemachruj bo nevies nic o mojom zivote


ReagovaťCitovať
 Lianna
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 29
15/01/2012 1:13  

Pochybujem ze tu najdes niekoho kto ti pozicia peniaze. Asi to bude teda bankrot.


ReagovaťCitovať
 palika
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 18
15/01/2012 9:37  

ja nechapem jedno. pises ze mas dobru pracu ale aj tak nevies si poradit? haha to je jendoduchy zivot, narobit si dlhy a potom zobrat na internete o pomoc.


ReagovaťCitovať
 Dalma
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 2
25/03/2012 19:57  

Rado poznas to prislovie„ co ma nezabije, to ma posilni? Ja som bola v tvojej pozicii uz parkrat. Ale vzdy, ked to vyzeralo tak, ze sa uz neda nic robit, udialo sa nieco v mojom zivote, co ma donutilo zmenit postoj k ludom a veciam v mojom okli. A posledny rok som zmenila aj SVETONAZOR: ako ? Prestala som si mysliet aka som v zivote smoliarka, ako sa mi nedari nic co by som chcela. Precitala som jednu knihu a rozhodla sa autorke uverit.Ze aj na mna caka velke stastie. A uz rok zijem pokojnejsie, vyrovnanejsie a viem ze co sa mi nedari, to ma chrani pred zlou buducnostou. Nasla som svoju vnutornu slobodu a nebojim sa ziadneho buduceho dna. Prajem vsetko dobre v zivote. Dalma


ReagovaťCitovať
 JASMINA
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 58
15/04/2012 16:38  

napiš mi nazov tej knihy


ReagovaťCitovať
 lenka 27
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
21/04/2012 11:36  

aj ja by som chcela nazov tej knihy…


ReagovaťCitovať
 Jarinho
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 14
16/09/2012 11:14  

V prvom rade sa ukludni. Ja som mal kaviaren a skrachoval som. Vysledna suma je takmer milion korun v dlhoch. Som v nemecku a vyplatu vidim len na paske. Zijem alebo skor prezivam ako sa da. Extremne ma to tu moc nebavi ale so sucasnou slovenskou vyplatou bela vody pri dlhoch nenamutis. Najdi si robotu von a pomaly posplacas. Ja to tak robim a pomaly sa dlh straca. Len nevesaj hlavu a konaj. Placom este nikto nic nedosiahol.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Bútľavá vŕba

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.