Môže sa kresťanka vydať za moslima?

Si ďaleko od domova a potrebuješ sa vyrozprávať, potrebuješ poradiť, hľadáš pomoc?

Poslaťod Hosť » 20 Apr 2009 17:43

No vsak to,ze on musi najprv konvertovat na islam aby si mohol vziat moslimku,To by mu muselo teda hrabat.Moslimky si nemozu zobrat nikoho ineho ako moslima takze ta rodina bude moslimska a nie normalna.
Hosť

Poslaťod Hosť » 29 Apr 2009 08:16

tak ked niekto konvertuje na islam je moslim nie? to co debilinu tu pises. moslimky si nemozu brat inych ako mosliomov lebo by ich vlastne ordiny za to mohli zabit. taky je ten uzasny koran aj cely islam. a spravne by si ani krestanky ani muzi krestania nemali brat za zeny a muzov inych ako krestanov lebo potom je z toho taky bordel ako je.
Hosť

Poslaťod aylin » 01 Máj 2009 09:34

ahojte som tu nova! som 2 roky STASTNE vydata za moslima brali sme sa civilne tu v it.ale buduci rok planujeme svadbu na svk v kostole ak je to mozne pretoze na urade sa brat uz nemozme nakolko sme uz uradne zobraty.ak mate skusenosti s cirkevnou svadbou budem velmi rada ak mi napisete!ja som veriaca katolicka chodim do kostolo manzel mi v nicom nebrani a do nicoho nenuti za 4 roky co sme spolu mi ani raz nepovedal ze musim prestupit!vztah je hlavne o ucte a vzajomnom respektu! viem su pripady ked to zle konci ale to nie je len medzi moslimom-krestankou ja osobne ludi posudzujem podla charakteru a nie podla viery mala som aj zlu skusenost ale na zaklade jednej skusenosti nebudem posudzovat cele nabozenstvo!!prajem vsetkym vela stastia!!a k tej svadbe ak mate nejake rady ci je to vobec mozne piste href="mailto:aylin1982@zoznam.sk">aylin1982@zoznam.sk rada by som sa zoznamila s niekym kto mal takuto netradicnun svadbu v kostole
aylin

Poslaťod Hosť » 01 Máj 2009 10:13

u vas je vztah hlavne o tom ze cez teba ma papiere na pobyt v eu tak radsej nevyskakuje pokym neziska eu obcianstvo,potom budfe ta tam tolerancia alebo on,niesi prva,taka je rutina,mna uz ziadny pribeh neprekvapi skor konec by ma prekvapil keby bol iny ako vzdy cize Dobry!
Hosť

Poslaťod Hosť » 01 Máj 2009 10:17

A vobec tvoj prispevok je vymysel ako odpoved na prispevky proti moslimom.Normalny clovek ma totiz s moslimami zle skusenosti ci uz u nich doma alebo v eu.Kto rozumie ich jazyku,nepovazuje ziadneho moslima za priatela nemoslimov,do oci sa ti usmieva a za chrbtom ma pripraveny noz! Taki su moslimovia voci neveriacim.VSETCI! Este NIKDY som nestretla vynimku.Hovorim totiz perfektne arabsky a ROZUMIEM IM ked si oni pustia papulu na spacir!
Hosť

Poslaťod aylin » 03 Máj 2009 07:56

ty si musela mat asi velmi zlu skusenost ked tak rozpravas!neposudzuj nas ked o nas nic nevies len podla nabozenstva!!o ohladne tej svadby nebolo to kvoli tomu on tu uz dlho zije a ma sam papiere tak nerozpravaj do toho take blbosti!! uz ma to vobec netrapia take tie tvoje komentare poznam draheho aj celu jeho rodinu!a aki su slovaci alebo cela eu?mala som zlu skusenost so slovakom ale nebudem tu pisat same blbosti aki su ozrani atd...v kazdej krajine mas dobtych aj zlych ludi bez ohladu na nabozenstvo!
a kde si sa naucila arabstinu urcite si mala aj ty moslima ale asi ta nechal ze?
poznam tuto stranku nerada sem chodim lebo mi je z toho spatne asi to bol zly napad poradim si inak!ty si tak zatrpknuta voci moslimom ze to nema ani cenu to tu pisat!
aylin

Poslaťod Hosť » 03 Máj 2009 08:07

ach ty hlupa,co myslis ze kazdy vie po arabsky cez postel?arabcina sa vyucuje na vysokych skolach ako cudzi jazyk a clovek ktory ma zaujem sa naucit nieco nezvycajne tak si tu arabcinu vyberie a nasledne pracovne vyuzije.ani by ma nenapadlo ist do vztahu s moslimami,staci mi ze sa s nimi musim stretat pracovne a poznam ich rozhodne viac ako ty,ktora poznas jedneho chlapa a jeho rodinu.Ved je to na smiech z par ludi posudzovat cely narod.Ste trapne ake ste naivne,chodte zit do arabskej krajiny a potom zistite co su moslimovia za svine !
Hosť

Poslaťod Hosť » 03 Máj 2009 08:45

a ty si tam zila ked si tak svetaskusena?!to prave ty posudzujes z par ludi cely narod ale to je tvoj problem a jedna rada zmen povolanie alebo navstiv psychiatra ta praca ti neprospieva mozno by si mala robit viac so slovakmi.
Hosť

Poslaťod Hosť » 03 Máj 2009 13:27

anonym, nemysli si, ze len ty jedina vies arabsky, sme tu viacere, co vieme po arabsky a co sa tyka toho, co si pisala, ze do tvare sa Ti usmieva a za chrbtom ma noz - to neplati len pre nemoslimov -tak neprekrucaj. Oni su ku vsetkym taky - ci si moslim, alebo nie.
Hosť

Poslaťod Hosť » 03 Máj 2009 16:23

Preco sa moslimovia lepia na baby z EU pasom?Aby si zaistili bezproblemovy pobyt a neskor obcianstvo.Predsa len aj ked dnes ma povolenie na pobyt,je to len docasne,druhy raz mu uz pobyt nemusia predlzit,tak to teraz je a preto sa chcu poistit zenbou s obciankou eu.Preco moslimovia ktori uz eu obcianstvo maju na europanky z vysoka seru a nechavaju si do eu priviest nevesty z rodnej krajiny?Pretoze povazuju zeny zo svojej krajiny za vhodnejsie manzelky.Ak nemusia europsku stetku si neberu.Oni povazuju vsetky europanky za stetky ! Volakedy kym trapne naivne slovenske husy nezaplavili europu,zapadniarky robili za velke uplatky sobase pre papiere,musel jej zaplatit 50 tisic $ ,nesmel sa jej ani dotknut a o rok rozvod ,chlapik mal papiere a baba peniaze,niektore si z toho urobili zarobkovy biznis a kazdy rok taketo manzelstva uzatvarali a potom produ blbe slovenky za pekny usmev rozcapia nohy a este aj na islam pre ciernu papulu konvertuju! Vsak ste len sproste!
Hosť

Poslaťod Hosť » 03 Máj 2009 16:38

zase bla bla bla. Predstav si, ze moj muz zil na Slovensku 10 rokov a nemal zaujem o nase obcianstvo - chces mi terz povedat, ze sa so mnou ozenil kvoli papierom? Okrem toho sme sa zo Slovenska vystahovali. Takze neurazaj a nehadz vsetkych do jedneho vreca!!!!! Okrem toho uz mam dochodkovy vek, takze tie Tvoje "mudre "informacie si nechaj pre seba a radsej napis, ako sa Ti zije s ozratym Slovakom!!!
Hosť

Poslaťod aylin » 04 Máj 2009 18:16

ja nepochopim ako moze mat niekto taku nenavist v srdci? ako mozes hadzat vsetkych do jedneho vreca?!!!ja som mala tiez zlu skusenost s mojim sefom byvalim bol moslim pretiahol by kazdu neboj mna nedostal:-) ale to neznamena ze to robi kazdy on to robi preto ze je proste chlap a nie ze je moslim!!a co hovoris na slovakou drahy anonym? ti su vsetci dobri slusni ludia ze?! ved to je chore preco musis tak utocit? nie vsetci su dobri ale to mas vsade tak! a stymi papiermi co sa hrabes do veci do ktorych ti nic nieje?! ved tie baby vedia co robia maju vlastny rozum co ta to tak rozculuje ty s nimi zi t nemusis tak si to konecne uvedom!!!a nie vsetci sa zenia kvoli papierom to robili aj slovaci predtym ako sme boli v eu tak to netrep take somariny az mi je z toho na grc ked to tu citam!!!prajem ti skore uzdravenie nech ta allah osvieti!!!!
aylin

Poslaťod aylin » 04 Máj 2009 18:19

ostatnym zienkam prajem krasny zivot s moslimom nech ste stastne ja som stastna a nelutuj nic lubime sa a nevymenila by som ho ani za tisic slovakou nic proti slovakom nemam ale laska je laska a mna si nasla mimo slovenska
aylin

Poslaťod aylin » 04 Máj 2009 18:31

anonym a to mas odkial ze vsetki slovenki tam robia prostitutki?!pocuvas sa co vlastne hovoris?! az ma z toho slak triafa!!a co ked robia v domacnosti v dnesnej dobe by mal byt clovek rad ze ma pracu a za pracu sa nema hanbit tak neurazaj slusnych pracovytych ludi!to ta rodicia neucili slusnemu spravaniu? mat take dieta prepadnem sa od hanby fuj!!!
aylin

Poslaťod Hosť » 05 Máj 2009 06:36

Pretoze ona tam pracovala ako prostituka tak nic ineho nepozna a podla seba sudi teba.
Hosť

Poslaťod Hosť » 25 Máj 2009 08:27

moslimovia robia zo zien k...y lebo si ich beru ani nie do normalneho manzelstva ale len kvoli se.xu a konvertovaniu ked ich uz maju opustia ich alebo zneuzivaju. a vy sprostane im naletite. vyslovene len sprosta zena to moze byt co konvertuje na islam hnusne pedofilne chore nenavistne krvilacne nabozenstvo
Hosť

Poslaťod ------ » 30 Máj 2009 20:44

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
------

Poslaťod Hosť » 31 Máj 2009 08:56

TUTO TEMU TREBA ZRUSIT.NEMA ZMYSEL POKRACOVAT V PISANI NA TUTO TEMU.LEN NADAVKY A URAZKY!!!!!!!!!!!!
Hosť

Poslaťod Hosť » 31 Máj 2009 09:00

navrhujem urobit sobas na Slovensku a este jeden sobas v jeho krajine, cim nevznikaju problemy pri registracii na matrike ani v jednej z krajin
Hosť

Poslaťod Hosť » 31 Máj 2009 11:54

Navrhujem zakazat sobase s moslimami,vsetky tie manzelstva su problemom pre nasu spolocnost!
Hosť

PredchádzajúciĎalší

Späť na Bútľavá vŕba

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia