Zber plodov v Španielsku

Možnosti sezónnej práce v zahraničí, brigády, rady a postrehy

Zber plodov v Španielsku

Poslaťod Tominko » 15 Mar 2012 16:00

Ahojky :D

Viete mi niekto poradiť ako sa pripraviť na zber plodov do Spanielska.....mame tam vycestovat na 4 mesiace....sme z toho trochu nervozny :(
Tominko

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Zvolen

Re: Zber plodov v Španielsku

Poslaťod loghain » 19 Mar 2012 21:55

Cavko nemohol by si mi dat niaky kontakt ako si zohnal tuto praco pls chistam sa aj s kamosom na farmu ale praca cez agenturu nam nevisla hladame si daco sami ak mozes posli mi pls kontakty na mail href="mailto:ph7wow@gmail.com">ph7wow@gmail.com
loghain

Mesto: BB

Poslaťod Nika77 » 05 Máj 2012 15:47

Ahoj Tomino, aj my sa chystame zbierat plody do Spanielska, mozes napisat ci uz ste tam? aj my sme z toho nervozni... :P
Nika77

Mesto: Zilina

Poslaťod Logan » 06 Máj 2012 19:46

Caute chlapi nepotrebujete este jedneho do party? By som tiez rad isiel ak tak na mail mi napiste prosim vas href="mailto:richard.zatko@gmx.com">richard.zatko@gmx.com
Logan

Mesto: Banska Bystrica

Poslaťod Tominko » 06 Máj 2012 20:43

Nika77 píše:Ahoj Tomino, aj my sa chystame zbierat plody do Spanielska, mozes napisat ci uz ste tam? aj my sme z toho nervozni... :P

Ahoj Nika :D My sme nakoniec nevycestovali do spanieslka......skoncili sme v nemecku,je tu vacsia istota :D
Tominko

Mesto: Zvolen

Poslaťod Nika77 » 07 Máj 2012 09:55

Hmm. Tomino a mozem vediet ci cez agenturu, ci len cez nejakeho cloveka ste tam sli? Lebo mam tam akoze poslat svojho otca a stryka ale potrebuju viac ludi, len sa bojim.. Maju Spanielsko, aj Taliansko, aj Anglicko.. tak neviem ci to skusit a ked to budu podvodnici, tak len zbytocne minute peniaze hmm.. ale myslim ze by tam ti ludia inak nesli, keby tam ta praca nebola... prosim o radu... :(
Nika77

Mesto: Zilina

Späť na Brigády v cudzine

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia