Práca v Nemecku

Možnosti sezónnej práce v zahraničí, brigády, rady a postrehy

Práca v Nemecku

Poslaťod SELENA » 25 Sep 2012 12:27

Ahojte hľadám kamaráta,kamarátku na prácu do Nemecka.Mám 28 rokov,pochádzam z východného Slovenska.Jedná sa o prácu v mäsokombináte-výroba šuniek,rezňov,balenie,kontrola,jedná sa o jednoduchú prácu.Už som pracovala,za túto firmu,vyše pol roka,ale bola to len sezonna práca,táto práca,čo Vám ponúkam,je celoročná.Je to firma,ktorá ma sídlo na východe Slovenska,nepoberá žiadne poplatky,nič,ubytovnie,strava,cestovné,to všetko je hradené firmou.Chodí sa domov na turnusy,cca po troch,štyroch mesiacoch na jeden mesiac.Ak máš seriozny záujem,kontaktuj ma najneskôr do 02.10.2012 na mobilnom čísle-0907564227,alebo emailom na miriama.hodabova@gmail.com.Mzda závisí od počtu odpracovaných hodín :)
SELENA

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Bardejov

wedding photographer in pakistan

Poslaťod Poonreheniada » 25 Sep 2012 19:46

Poonreheniada

Krajina: Aland Islands (ax)
Mesto: Ypukobyf

Re: Práca v Nemecku

Poslaťod vlastimil13 » 11 Feb 2014 18:33

cauko "selena" si ešte v nemecku??
rsp. pracuješ tam ešte? ,)
vlastimil13

Mesto: topolcany

Re: Práca v Nemecku

Poslaťod thomaso » 01 Apr 2014 21:26

SELENA píše:Ahojte hľadám kamaráta,kamarátku na prácu do Nemecka.Mám 28 rokov,pochádzam z východného Slovenska.Jedná sa o prácu v mäsokombináte-výroba šuniek,rezňov,balenie,kontrola,jedná sa o jednoduchú prácu.Už som pracovala,za túto firmu,vyše pol roka,ale bola to len sezonna práca,táto práca,čo Vám ponúkam,je celoročná.Je to firma,ktorá ma sídlo na východe Slovenska,nepoberá žiadne poplatky,nič,ubytovnie,strava,cestovné,to všetko je hradené firmou.Chodí sa domov na turnusy,cca po troch,štyroch mesiacoch na jeden mesiac.Ak máš seriozny záujem,kontaktuj ma najneskôr do 02.10.2012 na mobilnom čísle-0907564227,alebo emailom na miriama.hodabova@gmail.com.Mzda závisí od počtu odpracovaných hodín :)

ahoj si este v DE?
thomaso

Mesto: Sabinov

Späť na Brigády v cudzine

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia