Práca v Grécku

Možnosti sezónnej práce v zahraničí, brigády, rady a postrehy

Práca v Grécku

Poslaťod marek » 09 Mar 2007 21:19

Zdravim. Nasiel by sa tu niekto kto ma skusenosti s pracou v hoteloch v Grecku ? Zaujimalo by ma tiez ci sa da vobec v Grecku nejak slusne zarobit.
thx..
marek

Poslaťod marvo » 14 Mar 2007 19:25

zdravim ta, ked si myslis ze 600-800eur mesacne je zarobit slusne tak ano, vetsinou dostanes ubytovanie aj stravu no vybehne par krat von riadne sa zabavit a tak 30-70eur je v cudu
marvo

Poslaťod ivet » 01 Apr 2007 11:57

ja som robila v grecku za 500€ a este som 100@platila za ubytovanie.takze bohvieco to nie je.a na zaciatku ta pekne zdieraju,ked nevies grecky.ja som nemala dobre skusenosti.
ivet

Poslaťod Antónia » 02 Apr 2007 08:25

Ja som si odmakala v Grécku 2 sezóny. Dokonca mám aj nepríjené skúsenosti s nemocnicou atď. Ale povien ti jedno, všetko sa dá ak chceš. Gréci sú veľmi zvláštni národ ale mám ich rada. Dali my veľa a tiež som sa tam veľa naučila. Choď a skús ak si tam nájdeš priateľov, nájdeš si aj lepšiu prácu. Naučíš sa ich jazyk a príjmu ťa medzi seba ako svojho. Viem o čom hovorím. Už tretiu sezónu budem pracovať v 5 hvizdičkovom hoteli, čo vôbec nie je sranda. A ak už budeš mať aj tých dobrých kamošov nemusíš sa ničoho báť. Mám tam viac kamošov ako na Slovensku a sú pre mňa ako rodina nikdy ma nesklamali a vždy mi pomohli. Neváhaj a choď. Väčšina hotelov ma vlastné ubytovne zdarma a tiež stravu. Dá sa dobre zarobiť a ja si našetríš. Môj priateľ a jeho rodina sú vlastnýkmi 4 hotelov 3-4 hviedičkových. Asi neskôr prejdem k nemu ale mám na starosti 12 tínežerov zo školy, ktorých musím zaučiť . Potom ich nechám plávať v hlbokej vode , presne takk ako nechli mňa. No rozdiel bol v tom, že ja som nikoho nepoznala a bola som sama od začiatku bez toho , aby ma niekto upozornil ako to tam chodí. Vážne neváhaj. Možno sa tam stretneme. Ak budeš chcieť vedieť ešte niečo napíš toncik@post.sk
Antónia

Poslaťod Cimbo » 03 Apr 2007 19:53

Má niekto skúsenosťami na sezónnu prácu v Grécku cez leto? Oplatí sa to? Ja a moji kamoši sa chystáme cez agentúru do Grécka cez leto ako brigadníci. Aká je potrebná angličtina? Dik za odp.
Cimbo

Poslaťod Janka » 05 Apr 2007 17:40

Dobre si prever tu agenturu,ale radsej Je ist do GR len po znamostiach.Je to bezpecnejsie.Ja mam veeelmi zle skusenosti s agenturmi,tak radsej neriskujte svoje zivoty.Niekedy sa da najst praca aj na vlastnu past v rekreacnych strediskach.Takvela zdaru.pa
Janka

Poslaťod Luccy » 13 Dec 2007 23:12

Chcem vediet co musim urobit ak som v grecku a chcem zostat tu pracovat na par mesiace, ake doklady a papiere potrebujem alebo to vsetko vybavi zamestnavatel?musim sa zaevidovat na cudzineckej policii?dakujem za odpoved
Luccy

Poslaťod ada » 19 Dec 2007 12:54

ahoj, neviete o niakej praci, napr. v hoteli na Greckych ostrovoch, cypre alebo ateny?rada by som tam sla .dik za rady
ada

Poslaťod Hosť » 13 Jan 2008 22:48

Ahojte. V Grecku som pracovala 4 mesiace cez prazdniny. Mne to sprostredkovala moja skola. Zarobila som si tam 400 eur na mesiac, ale este k tomu isli aj mojej skole nejake tie peniazky. Keby som tam isla teraz tak si lepsie zarobim. Pracovala som 68 km od Aten, hotel sa vola Capa Sounio a poviem vam ze je to spicka, patri pod siet Grecotel. Do Grecka sa nechodi zarobit, ale skor si uzit slniecko, more, plaz a vecerny zivot. Kazdy z nas hlada nieco ine, ale zivot v Grecku je perfektny. Spoznala som tam kopec ludi, na kt. nedam nikdy dopustit. Taktiez som bola v Atenach su tam uzasne diskoteky, obchody, kultura... Je to raj na zemi... Grecko si zamilujete. Pracovala som tam ako casnicka a poviem vam ze tam treba makat. Nie je to take jednoduche, byt 8 hodin na slnku v bare. Ale clovek si zvykne. Grecko budem vzdy odporucat... Tak vam prajem vela stastia.
Hosť

Poslaťod Sona » 16 Jan 2008 15:52

anonym a tringelty neratas? priemerne v grecku ako casnicka zarobis 600 + 600 tringelty, takze 1200 v cistom. Aspon ja mam take skusenosti, nejaka ta stovka hore dole. Casnik ma oficialne najnizsiu mzdu v grecku prave koli tringeltom. A ked si najdes nejaku garsonku za 250 eur je to v pohode, aj usetris a nemusis sa obmedzovat.
Sona

Poslaťod Dominika » 20 Jan 2008 13:37

ahoj , ja som bola v grecku dva krat, cez letne prazdniny.
ak chces, tak si zarobis a to dost dobre
Dominika

Poslaťod veronikulka » 02 Feb 2008 15:29

ahojte a ake su podmienky práce, myslím na alej urovny vyžadujú jazyka alebo skúsenosti.........
cez akú agentúru by ste mi odporúčali???????????????????,,dakujem
veronikulka

Poslaťod andrea » 04 Feb 2008 16:50

ahojte.aj ja a moj priatel sa chystame do Grecka robit.sem zaregistrovani v agenture lotty,ale chceli by sme vediet ze ako sa tam da zarobit?ak mate nejake skusenosti,tak mi napiste.dakujem.
andrea

Poslaťod jana del » 07 Feb 2008 22:42

ahojte,chcela by som ist cez leto na 4mesiace do Grecka,cez agenturu PRO-STAFF,ak mate niekto s touto agenturou skusenosti prosim ozvite sa.
jana del

Poslaťod Viera » 07 Feb 2008 23:10

Pracovala som v grecku, ak si presne rozhodnuta, ze chces ist robit do grecka acez prostaff a za tie peniaze, tak ti viem poradit priamo greckeho zamestnavatela, ktoremu prostaff posiela ludi a aspon nebudes musiet platit sprostredkovatelsky poplatok... napis mi mail a ja urcite odpisem
Viera

Poslaťod andrea » 08 Feb 2008 16:50

aj ja sa chystam do Grecka ale teraz cez agenturu Cuha and Partners ale vyplata sa mi zda malo.500 euro na mesiac.ak mate nejake skusenosti,prosim vas poradte mi.dakujem.
andrea

Poslaťod jana del » 08 Feb 2008 19:43

ahoj Vierka,nemusi to byt presne Grecko len chcem niekam von na prax,ak mas nejaky kontakt a budes taka laskava mi pomoct budem velmi vdacna,moja adresa jana.del@zoznam.sk
jana del

Poslaťod dominika » 25 Mar 2008 17:21

ahoj vierka, precitala som si tvoj prispevok a chcela som sa spytat ci by si mi nemohla napisat toho greckeho zamestnavatela. dakujem. moj mail dominika877@gmail.com
dominika

Poslaťod maja » 03 Apr 2008 10:02

Ahoj,
mala by som zaujem o pracu v Grecku.Mozes mi prosim preposlat nejake kontakty,ako pises na strankach?
Vopred dakujem,
Maja
maja

Poslaťod maros » 09 Apr 2008 21:50

Ahoj Vierka ja by som mal tiež záujem o prácu v grécku tak keby si bola tej dobroty a poslala nejaky kontakt, ktorý popisujes vyssie, aj mne bol by som ti vdacny .. maros888@azet.sk
maros

Ďalší

Späť na Brigády v cudzine

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť