Práca kdekoľvek na svete

Možnosti sezónnej práce v zahraničí, brigády, rady a postrehy

Práca kdekoľvek na svete

Poslaťod pyrokrat » 03 Jan 2012 10:27

Hľadám prácu spolu s priateľkou kdekoľvek na svete. Skúsenosti s prácou vo F, DE, AT, GR, CZ a SK. Angličtina nemčina pokročilí, priateľka základy španielčiny. Obaja vysoká škola.
Ideálna práca v Canade - ak niekto vie ako sa tam dostať, budem rád za každý príspevok. :D
pyrokrat

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Trencin

Re: Práca kdekoľvek na svete

Poslaťod kaperko » 25 Jún 2012 15:31

Na Kanadu asi zabudni.Bol som tam vyse roka.praca v pohode,makacka ale omacka okolo toho je hrozna.vies tam prist ako turista alebo na prac povolenie.ked prijdes ako turista mas problem. pracu najdes hocikde ale nikto ta nezoberie,lebo nemas s-number-socialne poistenie a tym padom ta nevie nikto zaplatit.na cierno ti tam peniaze nikto neda. a na emigraciu radsej zabudni tiez,lebo ta otocia hned na letisku.ja som tam bol ako turista a vyhodil som vela penazi za prac povolenie a nakonec mi ho nedali.sef ma platil nacierno ale uz nevedel tak som isiel dom.asi som ta nepotesil ale keby si nieco nasiel niekde v europe daj vediet.robim murarske prace este s jednym kamosoma hladame si nieco von ale je to tazko,cau
kaperko

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: komarno

Re: Práca kdekoľvek na svete

Poslaťod Hykaraka » 29 Júl 2012 13:41

ahojte tiež som murár ste chlapi niečo našli v cudzine ozvite sa mi prosim tiež by som rád do sveta za lepšimi peniazmi mám rodinu potrebujem ju uživit tu sa to neda je to čim dalej tym horší
Hykaraka

Krajina: Belgium (be)
Mesto: Cvikov

Späť na Brigády v cudzine

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia