Práca kdekoľvek na svete  

  RSS

 pyrokrat
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 3
03/01/2012 9:27  

Hľadám prácu spolu s priateľkou kdekoľvek na svete. Skúsenosti s prácou vo F, DE, AT, GR, CZ a SK. Angličtina nemčina pokročilí, priateľka základy španielčiny. Obaja vysoká škola.
Ideálna práca v Canade – ak niekto vie ako sa tam dostať, budem rád za každý príspevok. 😀


ReagovaťCitovať
 kaperko
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
25/06/2012 14:31  

Na Kanadu asi zabudni.Bol som tam vyse roka.praca v pohode,makacka ale omacka okolo toho je hrozna.vies tam prist ako turista alebo na prac povolenie.ked prijdes ako turista mas problem. pracu najdes hocikde ale nikto ta nezoberie,lebo nemas s-number-socialne poistenie a tym padom ta nevie nikto zaplatit.na cierno ti tam peniaze nikto neda. a na emigraciu radsej zabudni tiez,lebo ta otocia hned na letisku.ja som tam bol ako turista a vyhodil som vela penazi za prac povolenie a nakonec mi ho nedali.sef ma platil nacierno ale uz nevedel tak som isiel dom.asi som ta nepotesil ale keby si nieco nasiel niekde v europe daj vediet.robim murarske prace este s jednym kamosoma hladame si nieco von ale je to tazko,cau


ReagovaťCitovať
 Hykaraka
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 2
29/07/2012 12:41  

ahojte tiež som murár ste chlapi niečo našli v cudzine ozvite sa mi prosim tiež by som rád do sveta za lepšimi peniazmi mám rodinu potrebujem ju uživit tu sa to neda je to čim dalej tym horší


ReagovaťCitovať
 Ivo.Ken30
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 1
17/11/2017 5:29  

Ahoj.

Po riadne dlhom čase sa tu ozývam. Ale za pokus to stojí… Ja som 30-ročný stavbár s niekoľkoročnou praxou ako maliar, murár, sadrokartonista, atď. Hľadám si parťáka na turnusovú prácu v zahraničí(okrem ČR). Rád by som sa s niekym skontaktoval, kto má podobný zámer. Mám tiež rodinu. E-mail: ivo.ken30@centrum.sk


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Brigády v cudzine

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.