kamaratka do grecka

Možnosti sezónnej práce v zahraničí, brigády, rady a postrehy

kamaratka do grecka

Poslaťod doyliadoylia » 04 Jún 2011 17:09

Ahojte.Hladam nejaku fajn holku ktora by chcela pracovat v Grecku.Cez den plaž a večer do prace.V Grecku som už pracovala tak to je v pohode a rada pomožem.Ak nejaka fajn baba sa najde napiš na email.
doyliadoylia

Krajina: Greece (gr)
Mesto: Nitra

Re: kamaratka do grecka

Poslaťod VeronikaPo » 06 Jún 2011 14:25

doyliadoylia píše:Ahojte.Hladam nejaku fajn holku ktora by chcela pracovat v Grecku.Cez den plaž a večer do prace.V Grecku som už pracovala tak to je v pohode a rada pomožem.Ak nejaka fajn baba sa najde napiš na email.

Ahoj veľmi rada by som pracovala v zahraničí, v podstate je mi jedno kde. Len sama nemám odvahu ísť. Angličtinu ovládam aktívne. Môžeme pokecať cez mail veronikapo@zoznam.sk
VeronikaPo

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Senica

Poslaťod 15arya » 21 Jún 2011 17:34

Ahoj. Ja by som isla rada do Grecka. Zhana sa tam ubytovanie tazko? Prosim ak budes mat cas napis mi na lenka1208@gmail.com Dakujem;)
15arya

Mesto: presov

Poslaťod Marcy » 03 Aug 2012 18:44

Ahoj, este jo aktualne...Marcy 0949 211 09
Marcy

Mesto: Sered

Poslaťod lucie elmajnaoui » 05 Dec 2012 14:19

doyliadoylia píše:Ahojte.Hladam nejaku fajn holku ktora by chcela pracovat v Grecku.Cez den plaž a večer do prace.V Grecku som už pracovala tak to je v pohode a rada pomožem.Ak nejaka fajn baba sa najde napiš na email.

ahoj pochazim z prahy a rada bych odjela pryc.prace se nebojim ba naopak byla bych moc rada kdyby ses mi ozvala dekuju lucka
lucie elmajnaoui

Krajina: Czech Republic (cz)
Mesto: praha

Späť na Brigády v cudzine

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť