Jarmila Stakovska podvod!!!!  

  RSS

 leana276
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 9
22/11/2012 13:10  

Chcem upozorniť na Jarmilu Stakovskú, ktorá ponúka prácu v Nórsku v lodeniciach (možno aj do iných štátov) – je to podvodníčka!!! Najskôr vypýta peniaze za prepravu, cestu vám rezervuje – o čom vám pošle doklad, ale keď zavoláte do cestovky, tá vám povie, že rezervácia nie je uhradená a navyše je evidovaná pod VAŠIM MENOM a čakajú na VAŠU úhradu. Firma, pre ktorú údajne táto podvodníčka pracuje ju vôbec nepozná. Nedovoláte sa jej a jej adresa je tiež vymyslená!!!


ReagovaťCitovať
 gabesko
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
23/11/2012 8:05  

mohla by som sa opitat ci nemate na nu cislo?aj ked je neaktivne?je to vasa vlastna skusenost snou?


ReagovaťCitovať
 leana276
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 9
23/11/2012 8:48  

ano, vlastna skusenost… napis mi na mail href=“mailto:leana@atlas.sk“>leana@atlas.sk – mozme to tam prebrat…


ReagovaťCitovať
 annamia
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
23/11/2012 9:28  

Ano tato pani si velmi pekne zarobila na niekolkych ludoch vratane nas!Pani krasne natahovala cas,aby jej peniaze nabehli. Ked som vcera volala do cestovky bola tam hromadna rezervacia,ktoru bolo treba vyplatit do 16.00,to som si uz bola ista ze je to podvod,ked listky neboli vyplatene a po 16.00 hod. nabehlo 22 volnych miest do Osla,takze minimalne na tolkych ludoch za 2 dni zarobila krasne peniaze.A to predpokladam ze ich je ovela viac.Podali sme na nu trestne oznamenie a kazdy kto mal tu cest s nou by mal urobit to iste.Aj ked neviem ci ju niekedy niekto najde,ale niekto s tym uctom predsa manipulovat musi!!!! Nepacilo sa mi to od zaciatku,lebo viem ze dnes sa toto deje,ale verili sme,ze nas snad nechce oklamat.Bohuzial clovek sa uci na vlastnych chybach.NIKDY NIKOMU NEPOSIELAJTE PENIAZE VOPRED!!! aj keby sa vam zdal dotycny akokolvek vieryhodny.ja to uz neurobim za ziadnu cenu.nechapem v akom svete zijeme!!!


ReagovaťCitovať
 leana276
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 9
23/11/2012 9:32  

Bola to tiez praca na tie lodenice, co bol dnes odchod? Alebo odrbava aj na inych prac. ponukach.. ?


ReagovaťCitovať
 annamia
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
23/11/2012 9:47  

Ano dnes mal byt odchod na lodenice!


ReagovaťCitovať
 leana276
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 9
23/11/2012 10:00  

Dámy, dajte mi na seba čísla, zavoláme si. Zrovnáme tú suku so zemou 😆


ReagovaťCitovať
 leana276
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 9
23/11/2012 10:01  

Do mailu pre istotu…


ReagovaťCitovať
 annamia
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
23/11/2012 15:09  

ak bol este niekto podvedeny,podajte trestne oznamenie a volajte 0915100100 som reporter,markiza…netreba to nechat tak!!!!


ReagovaťCitovať
 zuzka stankova
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
23/11/2012 15:17  

ahojte,my túto kravu riešime už od včera!!!brat bohužial poslal peniaze zaňho a kamaráta na dvakrát,takže táto špina na nich zarobila ako za 4 osoby:((včera som ich donútila ísť na políciu,boli tam od pol desiatej večer do po druhej ráno,proste mali šťastie na super policajtov!!!dnes už nás to nasralo a ideme volať do Markízy,nech aspoň ďalší ľudia nedojdu o posledné peniaze čo našetrili,niekto ju musí nájsť,veď nikto fiktívny si predsa peniaze z účtu nevyberie!!!!


ReagovaťCitovať
 leana276
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 9
23/11/2012 16:56  

Práve sme prišli z polície – tiež sme tam boli vyše dvoch hodín. Ale zase tí policajti veľmi neovládajú strojopis, tak to hodinu a pol len spisovali…. Markíza to už vie 😉


ReagovaťCitovať
 zuzka stankova
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
23/11/2012 17:09  

@leana276 wrote:

Práve sme prišli z polície – tiež sme tam boli vyše dvoch hodín. Ale zase tí policajti veľmi neovládajú strojopis, tak to hodinu a pol len spisovali…. Markíza to už vie 😉

môj brat to tiež nahlásili Markíze,teda dúfam,lebo keď som mu volala,tak sa tam stále nemohli dovolať,tak hádam nechali aspoň správu!!mne na môj mail nereagovali…


ReagovaťCitovať
 zuzka26
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
24/11/2012 11:37  

dobry den tak aj my me boli podvedeny.26.11 sme mali odlietat do norska.peniaze sa jej poslali tiez,telefon vypnuty som ju vyhladala podla IP adresy ale tam nic nieje vobec nieje zo skalice dala som preverit jej telefonne cislo tak som zvedava nakoho je pisane.trestne oznamenie ideme podavat v pondelok.sme boli aj v banke a sme podali staznost za podvod tak to idu preverovat.musime ju dostat zensku jednu. vsetci co ste podvedeny piiiiiiiste


ReagovaťCitovať
 zuzka26
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
24/11/2012 11:54  

urcite je dost ludi a je niekto aj zo Ziliny?kto bol podvedeny.Piste Ludkovia kde mala vsade inzeraty,mi sme ju mali na bazos.sk


ReagovaťCitovať
 zuzka stankova
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
24/11/2012 12:20  

@zuzka26 wrote:

urcite je dost ludi a je niekto aj zo Ziliny?kto bol podvedeny.Piste Ludkovia kde mala vsade inzeraty,mi sme ju mali na bazos.sk

Zuzi,nečakajte s tou políciou do pondelka,čím skôr,tým lepšie!!!treba podať hromadnú žalobu hádam sa udeje nejaký zázrak a vypátrajú tú sviňu!!!!


ReagovaťCitovať
 zuzka26
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
24/11/2012 14:58  

preto ideme v pondelok mame dohodnute stretnutie na policii na financnych podvodov dufam ze ju dostane svinu jednu


ReagovaťCitovať
 leana276
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 9
15/12/2012 10:01  

Tak ako ludia, viete nieco? 🙄


ReagovaťCitovať
 leana276
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 9
28/12/2012 12:31  

Ahojte ahojte!!! Dnes boli u nás policajti ohľadom tejto Jarmily, máme prísť na policajnú stanicu 30.12., neviem viac.
Bolo nám však povedané, že oni nemôžu takto pozliepať sťažnosti ľudí z iných kútov Slovenska ale mali by sme sa zlúčiť.
Otázka – bol by niekto ochotný niekam pricestovať, keby bolo treba všetkých poškodených u policajtov?
Čím viac nás bude, tým lepšie pre všetkých….Po jednom toho veľa nezmôžeme a to je veľká výhoda všetkých podvodníkov, pretože ľudia sa len sotva dohodnú na stretnutí a idú spolu na políciu…


ReagovaťCitovať
 12jozko12
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
14/01/2013 12:56  

V prípade podvodov zo strany Jarmily Stakovskej volajte JOJ-ku, sú oveľa ochotnejši ako TV Markiza.
Ak máte akékoľvej poznatky k uvedenému podvodu pošlite mi SS, snažim sa sustrediť poškodených na jedno policajné oddelenie.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Brigády v cudzine

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.