Hľadám letnú brigádu v zahraničí

Možnosti sezónnej práce v zahraničí, brigády, rady a postrehy

Poslaťod housepl » 23 Jan 2008 23:41

som student technickej univerzity a hladam letnu brigadu ... v anglickom jazyku s dohovorim ...za hociaku odpoved vopred dakujem!
housepl

Poslaťod anula » 16 Feb 2008 16:31

Ahojte,som študentka VŠ a hľadám si prácu na leto v Londýne, viem dobre po nemecky,moja angličtina je na mierne pokročilej úrovni. Rýchlo sa učím, som flexibilná a zodpovedná. Ak by ste niekto o niečom vedeli,alebo poznali nejakú dobrú agentúru, prosím ozvite sa. ďakujem
anula

Poslaťod anula » 16 Feb 2008 16:33

Ahojte,som študentka VŠ a hľadám si prácu na leto v Londýne, viem dobre po nemecky,moja angličtina je na mierne pokročilej úrovni. Rýchlo sa učím, som flexibilná a zodpovedná. Ak by ste niekto o niečom vedeli,alebo poznali nejakú dobrú agentúru, prosím ozvite sa. ďakujem zuzizo@orangemail.sk
anula

Poslaťod Katarína Peňáková » 18 Feb 2008 15:49

Hľadám letnú brigádu, na mesiac august/2008, či už na Slovensku, alebo niekde v anglicky hovoriacej krajine, inštitúcii. Mám angličtinu na vysokej úrovni, francúzsky jazyk na začiatočníckej úrovni. Som študentka bilingválneho gymnázia, mám 16 rokov. e-mail: good.girl@azet.sk
Katarína Peňáková

Poslaťod Katka » 28 Mar 2008 18:30

Caute!Sme študentky,máme 18 a 19 rokov.Hľadáme letnú brigádu v zahraničí.Ovládame maďarský jazyk aktívne,anglický jazyk mierne pokročilo,pritom rozumieme po rusky,španielsky,a česky.Prosíme ak máte nejakú ponuku,napíšte nám!Diky pekne!
Katka

Poslaťod Simonka » 04 Apr 2008 18:32

Dobrý den

chcela by som vas poprosit o blizsie informacie o ponukanej praci .

Za skoru odpoved vam vopred dakujeme.
Simonka

Poslaťod Petra Štásková » 07 Apr 2008 10:42

Dobrý deň.Mala by som záujem o brigadu na leto v zahraničí, mohla by som začať asi od polovice juna a od júla stopercentne. Moje podmienky su len aby som si zarobila a niečo si aj doniesť domov. Chcela by som najlepšie pracovať na zbere ovocia alebo zeleniny ked tak aj s kamaratkou, alebo robiť chyžnú, samozrejme v zahraničí. Ak by ste mali nejakú pomuku, bola by som veľmi rada keby sa mi ozvete. ďakujem
Petra Štásková

Poslaťod mira » 18 Apr 2008 20:47

ahojte, som studentka VS a hladám si prácu na leto najlepsie vo svajciarsku poprípade v nemecku, zacat možem od juna a pracovat mozem do septembra
mira

Poslaťod Ivana » 19 Apr 2008 08:57

Ja mam tiez zaujem, mam 21 rokov a studujem VS tak by som chcela na 3 mesiace. bud opatrovatelka, alebo cokolvek v nemecky hovoriacej krajine za ucelom zlepsenia mojej nemciny (zakladna uroven).
Ivana

Poslaťod zuzka » 19 Apr 2008 12:46

ahoj.bola by tu velmi potrebna znalost anglickeho jazyka?mohli by ste mi o tejto praci povedat viac informacii?vopred dakujem
zuzka

Poslaťod dominika » 19 Apr 2008 18:09

ahojte.. hladam brigadu ako opatrovatelka deti v nemecku alebo v rakusku na dva mesiace-jul a august/2008.Este studujem a chcela by som sa zdokonalit v nemcine.Som studentka strednej Pedagogickej skoly,odbor ucitelstvo.Mam zakladne znalosti nemeckeho jazyka,ale bolo by dobre kedy vedeli trochu po slovensky alebo po cesky.Ozvite sa ,ale len seriozne prosim.. Nikuska@inmail.sk
dominika

Poslaťod Katarina » 22 Apr 2008 08:36

Dobry Den,volam sa Katarina Bosakova ,som studentkou gymnazia.Mam 18 rokova hladam si letnu brigadu v Nemecku.Aktivne ovladam slovensky,madarsky,anglicky jazyk.Studujem nemecky a rada by som sa v nom zdokonalila.Prijala by som hocijake miesto na 2 mesiace pocas tohto leta 2008 v oblasti gastronomie som ako doma.Ale zvladam aj ine yrucnosti.Som clovek prisposobili a kreativny.AK by sa nasla nejak ponuka prosim kontaktujte ma na adresu K.bosakova@seznam.cz alebo na moj mobil 0918-490-801 dakujem
Katarina

Poslaťod Hosť » 25 Apr 2008 16:23

terezka volaj
Hosť

Poslaťod Hosť » 25 Apr 2008 17:50

Ak hľadáš prácu v Rakúsku alebo Nemecku, daj si bezplatne inzerát na www.kijiji.at, www.gigajob.at alebo de. Veľa šťastia!
Hosť

Poslaťod Hosť » 30 Apr 2008 16:21

wwwwwwwwwwwwwwwwwwww
Hosť

Poslaťod Hosť » 01 Máj 2008 16:07

11111
Hosť

Poslaťod Romana » 04 Máj 2008 15:08

Mám záujem o prácu v Anglicku, najlepsie na jul, august, mozno september..mam 18 rokov..pri nejakej ponuke ma kontaktujte na mail.
Romana

Poslaťod Katka » 05 Máj 2008 21:01

Som absolventkou Obchodnej akadémie a hľadam si prácu poprípade brigádu v zahraničí. Konkrétnu predstavu o zamestnani nemám, príjmem rada hocijakú prácu. Ak by ste vedeli o nejakej dobrej ponuke pre mňa, budem rada ak sa mi ozvete =))))
Katka

Poslaťod jana » 07 Jún 2008 18:13

som zamestnana fakturač.učtovnička ,mam 35 rokov.hladam počas jula a augusta pracu.rôznu.kontaktujte ma na mail.
jana

Poslaťod Aneta » 24 Jún 2008 13:18

som 20 ročná vysokoškoláčka a hladám letnú brigádu v zahraničí ako opatrovatelka detí alebo chyžná.ovládam maďaštinu, celkom dobre angličtinu, z nemčiny základy.
Aneta

PredchádzajúciĎalší

Späť na Brigády v cudzine

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť